Już jutro Cięgi trafią do Diablo IV! Co będzie się działo tym razem w popularnej grze?

lubiegrac news Już jutro Cięgi trafią do Diablo IV! Co będzie się działo tym razem w popularnej grze?
Już jutro Cięgi trafią do Diablo IV! Co będzie się działo tym razem w popularnej grze?Tamer Adas | 4 marca 2024, 07:15

Oficjalnie Cięgi już jutro zagoszczą w Diablo IV! "Zamieć" zdecydowała się przygotować dla graczy szereg niespodzianek, które mają dostarczyć fanom nowe, nieliniowe podziemia oraz szereg pomniejszych ciekawostek w ramach Sezonu Konstruktów.

Activision Blizzard ponownie zorganizował pogawędkę, gdzie zapowiedziano, że Cięgi pojawią się w grze 5 marca. Podczas pokazu na żywo twórcy omówili też aktualizację na półmetku Sezonu Konstruktów, w której pojawi się wiele zmian dotyczących balansu klas, a także powrócą niektóre zaktualizowane moce Wampiryzmu z Sezonu Krwi.

Nowe, stałe nieliniowe podziemia dostępne dla graczy z tej samej klasy, którzy będą walczyć ze sobą o jak najlepsze miejsce na szczycie rankingu. By wziąć udział w Cięgach w Sferze Sezonowej w randze świata IV, należy skierować się do portu na południowym zachodzie Gea Kul. Od tworku o 17:00 rozpocznie się cykl, zwieńczony cotygodniowym podsumowaniem.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Poprzez Dowody Potęgi za zabijanie demonów, możliwe będzie otwieranie skrzyń i ukończenie wydarzeń. Po całych Cięgach rozsiane są filary, które mogą zwiększyć liczbę Dowodów pozyskiwanych za każde pozbycie się potwora. Za ostateczny rezultat w tygodniu zdobędziesz Pieczęcie, uprawniające do zajęcia odpowiedniego miejsca w rankingach.

Przy okazji cotygodniowego resetowania przyznawane są Skrytki Prób, w których znajdzie się jeden starożytny przedmiot legendarny. Zawartość skaluje się w zależności od pozyskanej rangi. Za zdobycie Godnej Pieczęci gracze mogą liczyć na najbardziej pożądane skarby. Rankingi są podzielone na klasy, rozmiary drużyn, tryb zwykły oraz hardkorowy.

Ci, którzy zajmą miejsce w pierwszej setce dowolnej drabinki, pozyskają trofeum wierzchowca Emblemat Triumfu. Z kolei miejsce w pierwszej dziesiątce dowolnego rankingu sprawi, że imię gracza i jego postać na zawsze zapiszą się w Sali Starożytnych.

Stale rozwijane Diablo 4 ukazało się w zeszłym roku - 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners