Aktualizacja Stinger’s Debut zagościła w EVERSPACE 2, wprowadzając między innymi polską wersję językową!

lubiegrac news Aktualizacja Stinger’s Debut zagościła w EVERSPACE 2
Aktualizacja Stinger’s Debut zagościła w EVERSPACE 2, wprowadzając między innymi polską wersję językową!Tamer Adas | 1 kwietnia 2022, 23:55

Stinger’s Debut (dawniej Rogue's Debut) to najnowsza aktualizacja w EVERSPACE 2, wprowadzana na Prima Aprilis przez ROCKFISH Games.

Studio ROCKFISH Games oficjalnie zdecydowało się zapowiedzieć wprowadzenie kolejnej aktualizacji, już dziś gracze mogą się delektować nowościami w postaci Stinger’s Debut.

Zapoznaj się również z: Wrażenia z początkowej fazy Wczesnego Dostępu EVERSPACE 2 - Malutka zawartość rozgrywki zupełnie nowej generacji?

Po przemianowaniu z Rogue's Debut paczka nowości wprowadzi Stingery z elektrycznymi atakami oraz sporą zręcznością w powietrzu. W przestrzeni kosmicznej znajdzie się nowe zagrożenie w postaci subfrakcji Okkar Prime ze swoimi zasobami, usprawnieniami oraz możliwościami. To także oni wpłyną na fabułę gry.

Twórcy zdecydowali się poprawić balans, dodać eksperymentalne poziomy trudności czy nowe wersje językowe, w tym i naszą polską! Te ostatnie elementy będą regularnie poprawiane, przygotowując nas do przyszłorocznej premiery gry.

Przeczytaj również z: Fatshark ogłosiło datę premiery Warhammer 40000 Darktide! Kiedy staniemy do rywalizacji z kosmicznymi potworami?

Chociaż Stinger’s Debut nie oferuje graczowi nowego systemu gwiazd – jak to miało miejsce w poprzednich aktualizacjach, to nowe funkcje i znaczące zmiany poprawiają jakość całości doświadczenia, szczególnie kiedy rozpoczyna się nową grę – powiedział Michael Schade, CEO ROCKFISH Games. - Stworzyliśmy nową pulę danych graczy dzięki analizie wpływu zmian i dodatków wprowadzonych w tej aktualizacji do zasadniczych elementów gry, takich jak modernizacja/usprawnianie broni i innych obiektów, zbieranie zasobów, urządzenia pokładowe i nowe krzywe postępu w grze. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, ile planów i katalizatorów uda się odnaleźć graczom w grze oraz jakie nowe konstrukcje wymyślą najlepsi piloci. -

 

EVERSPACE 2 w pełnej wersji ukaże się dopiero w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych i Xbox One, Xbox S oraz Xbox X.

Everspace 2 na GOG.com

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners