Aktualizacja Viral Evolution oficjalnie trafi do Forever Skies! Co znajdzie się w nowej dawce zawartości?

lubiegrac giełda Aktualizacja Viral Evolution oficjalnie trafi do Forever
Aktualizacja Viral Evolution oficjalnie trafi do Forever Skies! Co znajdzie się w nowej dawce zawartości?Tamer Adas | 14 października 2023, 12:10

Aktualizacja Viral Evolution oficjalnie za kilka dni zagości na serwerach Wczesnego Dostępu Forever Skies, za którego sprawą Far From Home dostarcza graczom nową porcję atrakcji oraz niespodzianek. Kiedy nowości oficjalnie zagoszczą?

Far From Home S.A. zdecydowało się zapowiedzieć, że już 16 października o godzinie 19:00 pojawi się zupełnie nowa aktualizacja ich debiutanckiej gry Forever Skies, wprowadzającej do rozgrywki szereg nowości w ramach motywu wirusowego.

Przeczytaj również: Seria Silent Hill, kawałek znakomitej horrorowej historii, mogącej powrócić za sprawą zmian w Konami?

Fani mogą spodziewać się epidemii wirusowej, z którą protagonista zmierzy się, starając się wykorzystać wszystko, co oferuje zniszczona Ziemia, aby w ten sposób uratować ocaleńców przed zupełnie nowym zagrożeniem. Przeciwnicy oraz 4 wirusy już same w sobie mocno urozmaicą wyzwania.

Zadbano o wprowadzenie nowych materiałów, leków, specjalnie zaprojektowanych zadań, przygotowanych boosterów czy miejscówki znanej jako Medication Station Device. Przy okazji wprowadzania szeregu nowości, zdecydowano się także odświeżyć balans, system odpornościowy oraz wyeliminowano pomniejsze błędy, które irytowały grających.

Już za dwa dni zainteresowani gracze będą mogli pozyskać Wczesny Dostęp Forever Skies ze specjalnie przygotowanym, aż 20% upustem, wskakując od razu do walki w zniszczonej Ziemi.

Forever Skies trafi do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych za dwa dni: 22 czerwca 2023 roku. Pełna wersja gry pojawi się w późniejszym okresie także na konsole nowej generacji: PlayStation 5Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners