Aktualizacja Voldis Wonderland zagościła w Lost Ark z szeregiem nowości

lubiegrac news Aktualizacja Voldis Wonderland zagościła w Lost Ark z szeregiem nowości
Aktualizacja Voldis Wonderland zagościła w Lost Ark z szeregiem nowościTamer Adas | 16 grudnia 2023, 12:05

Zupełnie nowa aktualizacja Voldis Wonderland zagościła w Lost Ark, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z grudniową dawką atrakcji oraz niespodzianek. Czego mogą się spodziewać fani tym razem?

Trzy dni temu oficjalnie pojawiła się nowa aktualizacja zatytułowana Voldis Wonderland, implementująca w rozgrywce zupełnie nową dawkę atrakcji oraz niespodzianek, które można pozyskać w tym wyjątkowym okresie roku. Już niebawem pojawi się nawet druga dawka wyzwań...

Zapoznaj się także z: Lil' Guardsman, twórcy prezentują nowe spojrzenia na klimat dość kapryśnej przygodowej gry logicznej

Od 13 grudnia gracze mogą wybrać się na Voldis, piękną i wyjątkową krainę alchemii oraz mędrców, którego zwieńczeniem jest miasto Kalinar. Wojownicy będą mogli wybrać się także do Wielkiego Lasu Deszczowego, gdzie znajdzie się okazja do zapolowania na wyjątkowe potwory.

Wraz z Raiysem oraz innym postaciami odwiedzić będziemy mogli Wieżę Mędrca, gdzie dojdzie do najważniejszych wydarzeń, to właśnie tam odbędzie się także epilog historii Toma Poszukiwacza Przygód.

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż od 20 grudnia rozgrywka wzbogaci się o nowości w sferze endgame'u. Poprzez Ivory Tower Abyssal Dungeon czekają graczy nowe wyzwania oraz nagrody takie jak Heoning Materials czy spore dawki złota.

Lost Ark zadebiutowało 11 lutego ubiegłego roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Lost Ark
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners