Aktywny maj wystartował w Broken Ranks! Jakie atrakcje tym razem przygotowało Whitemoon Games?

lubiegrac news Aktywny maj wystartował w Broken Ranks! Jakie atrakcje tym razem przygotowało Whitemoon Games?
Aktywny maj wystartował w Broken Ranks! Jakie atrakcje tym razem przygotowało Whitemoon Games?Tamer Adas | 8 maja 2023, 10:40

Oficjalnie wystartowały pierwsze aktualizacje i nowości w Broken Ranks, polskiej grze MMORPG, opracowanej przez studio Whitemoon Games. W tym miesiącu liczyć można na szereg niespodzianek oraz atrakcji! Co będzie się działo w najbliższych tygodniach?

W miniony weekend wystartował pierwszy okres z szeregiem niespodzianek oraz zwiększonego doświadczenia, przyciągającego graczy ponownie na serwery popularnej propozycji, która ma zagwarantować graczom szereg niespodzianek!

Zapoznaj się też z: Przy okazji zapowiedzi wydarzenia Bethesdy dowiedzieliśmy się, że... Xbox Games Showcase 2023 odbędzie się bez niej właśnie!

Już w najbliższą sobotę oraz niedzielę gracze będą mogli skorzystać z zalet nowego systemu odpowiedzialnego za sprzęt, który będzie można tym razem jeszcze skuteczniej ulepszyć poprzez modyfikatory znane jako drifty... także zbierające swoje doświadczenie!

Jeżeli ktoś zagrywa się w Broken Ranks sam to z pewnością docenić, że trzeci weekend tego miesiąca będzie przeznaczony właśnie dla nich, choć wszyscy mogą docenić większe doświadczenie dla zwierzaków, stanowiących bezpośrednie wsparcie w walce.

A co będzie się działo na koniec miesiąca? Otóż Whitemoon Games zdecydowało się... przygotować specjalną niespodziankę! Już teraz jednak wiemy, że szykowane są liczne atrakcje, takie jak quizy oraz liczne specjalne nagrody!

road_event_may_2023_pl_con 

Polski hit MMORPG: Broken Ranks jest dostępny na komputerach osobistych od 25 stycznia minionego roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners