Już za dosłownie kilka dni Alchemist The Potion Monger ukaże się na Xboxach

lubiegrac news Już za dosłownie kilka dni Alchemist The Potion Monger ukaże się na Xboxach
Już za dosłownie kilka dni Alchemist The Potion Monger ukaże się na XboxachTamer Adas | 1 kwietnia 2024, 12:15

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że polska gra Alchemist The Potion Monger zmierza na Xboxy! Już za dosłownie dwa dni fani będą mogli sprawdzić atrakcyjny i nastawiony na relaks tytuł, czerpiący garściami z kilku gatunków.

Polskie studio Art Games Studio S.A. jeszcze przed świętami Wielkanocy zdecydowało się zapowiedzieć, że jeszcze w kwietniu 2024 roku gracze mogą się spodziewać wydania ich ostatniej gry na konsolach Xbox.

Przeczytaj też:

 

Od 3. dnia obecnego miesiąca spodziewać się możemy wprowadzenia intrygującego połączenia gatunkowego, jakim jest Alchemist: The Potion Monger, na urządzenia opracowane przez Microsoft.

Rozwijana propozycja oferuje spory zakres symulacji, połączonych ze schematami RPG-owymi oraz z elementami produkcji typu puzzle, z licznymi zagadkami do rozwiązania.

Nowa grupa społeczność będzie się mogła samodzielnie zapoznać z nowym tytułem Art Games Studio, które dotychczas mogło liczyć na sporą liczbę dobrych słów od graczy o dotychczasowej wersji na PC.

3 kwietnia oficjalnie Alchemist: The Potion Monger zadebiutuje na konsolach Xbox. Od 16 października 2023 roku tytuł jest dostępny na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners