Alfa testy Call of Duty Vanguard Champion Hill dziś startują na PS4 i PS5!

lubiegrac news Alfa testy Call of Duty Vanguard Champion Hill dziś startują na PS4 i PS5!
Alfa testy Call of Duty Vanguard Champion Hill dziś startują na PS4 i PS5!Tamer Adas | 27 sierpnia 2021, 14:05

Dziś od godziny 19:00 startują alfa testy Call of Duty Vanguard Champion Hill, czyli nowego trybu zmierzającej do tegorocznej odsłony CoD-a.

O godzinie 19:00 rozpocznie się alfa test nowego trybu znanego jako Champion Hill, znany pod polską nazwą Wzgórze Mistrzów. Za jego sprawą gracze będą mogli do 29 sierpnia bawić się odmiennym modelem rywalizacji.

Zapoznaj się również z: Mandalorian otrzyma własną grę? Wyciekło wideo z domniemanym gameplayem

Vanguard to doświadczenie wieloosobowe rozgrywające się na wielu arenach, gdzie zdecydowano się połączyć cztery mapy. Na nich do rywalizacji staną dwu i trzy-osobowe zespoły, rywalizujące w systemie z określoną liczbą żyć. Celem jest przetrwanie oraz wyeliminowanie przeciwników.

Wszyscy rozpoczynają z tym samym wyposażeniem, ale na miejscu znajdziemy wiele wyposażenia i gotów, o zrzutach nie zapominając. Kupno odbywa się w ramach Rund Kupna, gdy znacząco będziemy mogli zmodyfikować zasoby oraz możliwości składu.

Posiadacze Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzone lub Call of Duty: Black Ops Cold War mogą z poziomu menu głównego wskoczyć do testów.

Call of Duty Vanguard ma mieć premierę 5 listopada 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputery osobiste, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners