ALOFT to ciekawie zapowiadająca się gra Astrolabe Interactive

lubiegrac news ALOFT to ciekawie zapowiadająca się gra Astrolabe Interactive
ALOFT to ciekawie zapowiadająca się gra Astrolabe InteractiveTamer Adas | 20 listopada 2023, 10:05

Zmierzająca na przyszły rok gra typu survival ALOFT, doczekała sę zupełnie nowego zwiastuna, aktualizacji oraz wersji demonstracyjną, którą gracze mogą już teraz sprawdzić. Czego można się spodziewać po propozycji Astrolabe Interactive?

Fani gier o przetrwaniu mogą się spodziewać kolejnej propozycji w przyszłym roku, gdy ponownie możliwe to będzie w świecie, wypełnionym latającymi wyspami. To właśnie tam ludzkość stara się przetrwać, ale nowe warunki nie są łatwe do opanowania.

Przeczytaj też:

 

Podniebna przestrzeń wypełniona jest przyrodą podobną, ale i odmienną co najlepiej obrazują nowe stwory oraz dzikie zwierzęta, które stają się agresywne ze względu na zarażone grzyby.

Gracze od nowej aktualizacji mogą korzystać z szerokiego asortymentu broni, z pomocą których możliwe będzie powstrzymanie zagrożenia oraz doprowadzenia do odrodzenia się kolejnej miejscówki. W trakcie ekspedycji jesteśmy w stanie doprowadzić do całkowitego odrodzenia się przyrody, choć... nie będzie to łatwe zadanie.

Już teraz na Steamie zapoznać się możemy także z wersją demonstracyjną, dostępną zupełnie za darmo.

ALOFT ma ukazać się w 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners