Alone in the Dark Spotlight, wydarzenia poświęcone grze odbędzie się już czwartkowej nocy. Oto zapowiedź!

lubiegrac news Alone in the Dark Spotlight, wydarzenia poświęcone grze
Alone in the Dark Spotlight, wydarzenia poświęcone grze odbędzie się już czwartkowej nocy. Oto zapowiedź!Agata Dudek | 24 maja 2023, 19:05

Alone in the Dark Spotlight, wydarzenia poświęcone grze odbędzie się już w nocy z czwartku. Oto filmowa zapowiedź mini pokazu, który już niebawem.

Słynna marka grozy powraca w nowej wersji, już niebawem. Zanim jednak się to stanie będziemy mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu poświęconym w całości grze Alone in the Dark. Wydarzenia o tytule Alone in the Dark Spotlight ma datę premiery oraz swoją filmową zapowiedź.

Zapoznaj się także z: Recenzja Piękna i rzeźnik, udanego horroru w komediowej formie bawiącego się zamianą ciał

Już jutrzejszej nocy będziemy mieli okazję poznać więcej szczegółów na temat zapowiadanej na ten rok growego powrotu do kultowej już marki gier grozy. Alone in the Dark powraca, ale zanim to nastąpi jej twórcy zapraszają na specjalny pokaz, mini wydarzenie Alone in the Dark Spotlight, które pozwoli wszystkim fanom, i nie tylko "Opuścić światło, i wejść  w mrok....". Wydarzenie to ma datę, śledzić je będziemy mogli na kanałach wydawcy gry, jakim jest THQ Nordic, na Twitch i YouTube już w nocy z czwartku na piątek, o godzinie drugiej w nocy.

Dzięki wydarzeniu poświęconemu w pełni tylko tej grze, będzie można dowiedzieć się więcej o tajemnicach, które skrywa Alone in the Dark, otrzymać odpowiedzi na wiele nurtujących graczy pytań, poznać zupełnie nowe informacje na temat gry, ale także, co zapowiadają jego organizatorzy, poznać nieoczekiwane wieści. Jakie? Dowiemy się już dosłownie za chwilę. Aby zachęcić widzów i oczywiście graczy pokazano oficjalny zwiastun wydarzenia, przypominając także zwiastun nadchodzącej gry, która jak na razie nie ma dokładnej daty. Być może poznamy je na tym właśnie wydarzeniu.

Przeczytaj również:

 

O nowej wersji Alone in the Dark mieliśmy okazję już wspominać, więc przypominamy tylko, że jest to swoiste growe nawiązanie do oryginału, nowa wersja oryginalnej trylogii, w której przerażającą opowieść śledzimy oczami dwójki bohaterów jako Edward Carnby lub Emily Hartwood. Przenosimy się wraz z nimi w lata 20-te ubiegłego wieku, gdzie jako wspomniany detektyw i jego towarzyszka Emily ruszamy do posiadłości Derceto, domu dla umysłowo chorych. Tam mierzymy się w paranormalnymi zjawiskami, spotykając dziwnych mieszkańców, wiele dziwnych krain i potworów, w którymi przyjdzie walczyć. W świecie na granicy rzeczywistości i snu odkryjemy spisek, mierząc się z trudnym pytaniem o zaufaniu i wierze. 

Wydarzenie Alone in the Dark Spotlight odbędzie się w nocy z 25 na 26 maja 2023 roku, na THQ Nordic: Twitch i YouTube. Start godzina 2:00 czasu polskiego. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste PlayStation 5. Premiera w 2023 roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej - napisy. 

Karta gry Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners