AMD Radeon Anti-Lag, czyli mniej znana, ale naprawdę cenna funkcja od Czerwonych

lubiegrac publicystyka AMD Radeon Anti-Lag, czyli mniej znana, ale naprawdę cenna funkcja od Czerwonych
AMD Radeon Anti-Lag, czyli mniej znana, ale naprawdę cenna funkcja od CzerwonychTamer Adas | 5 lipca 2022, 06:00

Jeżeli na swoim komputerze z podzespołami AMD narzekacie na odczuwalne opóźnienia w popularnych tytułach, to koniecznie powinniście zainteresować się funkcją AMD Radeon Anti-Lag. Gdzie ją znajdziemy? Co oferuje? Jak możemy z niej skorzystać i gdzie możemy ją znaleźć?

AMD Radeon Anti-Lag - Co to? Jak funkcjonuje?

AMD Radeon Anti-Lag to jedno z mniej znanych rozwiązań korporacji, dostępnych poprzez autorską aplikację AMD Software Adrenalin Edition, skoncentrowany na kontroli tempa pracy procesora, utrzymujący go na równym poziomie względem karty graficznej. Próba zachowania bliskiego sposobu funkcjonowania, zapewnia eliminację czasu opóźnienia, który generuje się w wyniku powstawania "kolejek" obliczeniowych. W efekcie rozwiązanie AMD umożliwia uzyskanie zmniejszenia opóźnienia na poziomie nawet całej klatki, to spora zaleta w dziedzinie reakcji na obraz.

Kompatybilność Radeon Anti-Lag

Korporacja dąży do zwiększenia ilości projektów, które mogą skutecznie wspierać Anti-Lag w pełnym wymiarze. Aby to uzyskać na poziomie ogólnym zapewniono wsparcie dla tytułów korzystających z bibliotek DirectX 9, 11 oraz 12. Aby uzyskać dostęp do tego rozwiązania, potrzebujemy procesora przynajmniej na poziomie Ryzena 2000 oraz oczywiście karty z serii Radeon wspierającej tę opcję.

Gdzie możemy zyskać na AMD Radeon Anti-Lag?

AMD celem zapewnienia zadowalających efektów, zdecydowało się nawiązać współpracę z konkretnymi studiami oraz ich tytułami, które sprawdzimy poprzez wspomnianą już w tym wpisie aplikację Adrenaline.

Jak skorzystać z AMD Radeon Anti-Lag?

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.amd.com/en/technologies/radeon-software-anti-lag

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners