AMD Ryzen 9 7950X3D i 7900X3D zadebiutowały, tak jak Destiny 2 Upadek Światła, Animal Shelter Simulator blisko PS4 i PS5 - Krótkie Info

lubiegrac news AMD Ryzen 9 7950X3D i 7900X3D zadebiutowały, tak jak Destiny
AMD Ryzen 9 7950X3D i 7900X3D zadebiutowały, tak jak Destiny 2 Upadek Światła, Animal Shelter Simulator blisko PS4 i PS5 - Krótkie InfoTamer Adas | 1 marca 2023, 10:15

AMD Ryzen 9 7950X3D i 7900X3D zadebiutowały, tak jak Destiny 2 Upadek Światła, Animal Shelter Simulator blisko PS4 i PS5. Więcej w Krótkie Info!

Oficjalnie wczoraj premierę zaliczyły procesory AMD Ryzen 9 7950X3D i AMD Ryzen 9 7900X3D, które spotkały się z ciepłym przyjęciem krytyków, doceniających nową technologię AMD.

 

Premierę zaliczył także dodatek Upadek Światła, który rozszerza Destiny 2 oraz świat wykreowany przez Bungie o kolejne wątki oraz niezwykłe wydarzenia związane ze Świadkiem i Calusem.

 

Już za dwa dni, 3 marca 2023 roku oficjalnie polski symulator Animal Shelter Simulator zagości na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5, gdzie gracze będą się mogli zaopiekować schroniskiem dla zwierząt.

 

Przeczytaj również z: Najciekawsze gry o tematyce wirusów i epidemii chorób oraz... zombie

 

Dojdzie do wielkiego zderzenia się SnowRunnera z ... rajdem Dakar! Za sprawą nowego rozszerzenia znany symulator doczeka się drastycznie odmiennego klimatu oraz nowych, błotych wyzwań i ciężarówek do tego zadania!

 

The Pegasus Expedition doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji At the Center of it All, zapewniającej graczom szereg nowości oraz ulepszeń dla strategii 4X.

 

DC's Justice League: Cosmic Chaos doczekało się opublikowania polskiego zwiastuna prezentującego nadciągającą rozgrywkę ze słynną trójcą DC.

 

Zapoznaj się również z: Seria Assassin's Creed - Kolejność gier, najlepsze odsłony, poboczne tytuły, główni bohaterowie filary cyklu od Ubisoftu

 

A Hero's Rest doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji, rozszerzającej gry o codzienne zadania oraz aktywną przerwę, mocno wyczekiwaną przez dotychczasowych fanów.

 

RedDeer.Games ogłosiło nawiązanie współpracy z OOSSO Inc. dzięki czemu polska spółka zajmie się wydaniem koreańskie hitu w postaci gier z przyjaciółmi - zwierzakami Uzzuzzu My Pet.

Czarujący i roześmiani przyjaciele Uzzuzzu My Pet, wiodący twórca gier RedDeer.Games z Polski, oraz OOSSO z Korei wyruszają razem w nadzwyczajną podróż w świat, której nie mogę się doczekać. – mówi Jong-Se Kim, właściciel OOSSO Inc.

Jestem niezmiernie szczęśliwa i dumna, że firma OOSSO powierzyła nam swoją licencję Uzzuzzu My Pet. Tło początek pięknej przygody i ekspansji popularnego, koreańskiego brandu na rynki międzynarodowe. – mówi Marta Frankel-Dominik, Publishing Director RDG.

 

Street Fighter Duel oficjalnie zagościł na urządzeniach mobilnych, gdzie gracze mogą stanąć do walki z ulubionymi bohaterami, posługując się tym razem kartami!

 

Przeczytaj też:

 

Beneath, czyli nadchodzący portugalski horror akcji został zapowiedzi wraz z premierą, która ma nastąpić niebawem.

 

Swój debiut zaliczyła także rytmiczna gra typu puzzler - Rytmos, dostępna na komputerach oraz Nintendo Switchu.

 

Fireshine Partners nawiązało współpracę z NEOWIZ , dzięki czemu ich nadchodzące Lies of P doczeka się fizycznego wydania na konsole.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Gra: Destiny 2
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners