Absurd Ventures Dana Housera ujawnił swoje dwa pierwsze projekty! Gracze... mogą poczuć zawód

lubiegrac news Absurd Ventures Dana Housera ujawnił swoje dwa pierwsze projekty! Gracze... mogą poczuć zawód
Absurd Ventures Dana Housera ujawnił swoje dwa pierwsze projekty! Gracze... mogą poczuć zawódTamer Adas | 30 listopada 2023, 07:15

Oficjalnie założone niedawno studio Absurd Ventures Dana Housera ujawniło swoje dwa pierwsze projekty - American Caper i A Better Paradise. Hardcore'owi gracze... mogą poczuć zawód, spoglądając na założenia obu produkcji.

American Caper i A Better Paradise to dwie pierwsze gry zapowiedziane przez studia Absurd Ventures, założone przez Dana Housera. Studio, które planuje przygotowywać projekty operujące pomiędzy różnymi mediami, zdradziło zarysy swoich początkowych propozycji.

Przeczytaj też:

 

Jak się okazuje obie gry będą osadzone w tym samym uniwersum, choć pierwsza z propozycji będzie powieścią wizualną, natomiast druga stanowić ma audio fikcję w postaci egzystencjalnego thrillera z mocnymi momentami, osadzonego w nieodległej przyszłości.

W przypadku American Caper mamy mieć okazję zapoznać się z historią dwóch amerykańskich rodzin, które naprawdę mocno oberwały w rzeczywistości pełnej korupcji, brutalnej polityki i licznych przestępstw...

Obecnie jest oczywiście za wcześnie, aby ostatecznie oceniać obie gry, jednakże powiedzieć sobie musimy szczerze, że osoby, które wyczekiwały czegoś bardziej rozbudowanego, muszą skierować swoją uwagę w inną stronę, gdyż nowe GTA to z pewnością nie te projekty.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/rockstar-co-founder-dan-housers-new-studio-has-revealed-its-first-two-projects/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners