Amerzone – The Explorer's Legacy, remake kultowego klasyka: Microids nadchodzi. Oto zwiastun!

lubiegrac news Amerzone – The Explorer's Legacy, remake kultowego klasyka: Microids nadchodzi. Oto zwiastun!
Amerzone – The Explorer's Legacy, remake kultowego klasyka: Microids nadchodzi. Oto zwiastun!Agata Dudek | 9 marca 2024, 18:00

Remake kolejnej, kultowej produkcji nadciąga wielkimi krokami. Jeszcze w tym roku, na komputerach i konsolach zadebiutuje odnowiona wersja gry  Benoîta Sokala, z roku 1999. W najbliższych miesiącach pojawi się na growym rynku Amerzone – The Explorer's Legacy (remake), który zabierze nas ponownie w niesamowity świat. 

Amerzone – The Explorer's Legacy (remake) to gra stworzona przez francuski zespół Microids Studio Paris, wydana dzięki Microids. Studia zabierają gracza na długo oczekiwany remake uwielbianej przygodówki Amerzone – The Explorer's Legacy, dzieła Benoîta Sokala, stojącego za znaną serią Syberia. To jak się nowa gra prezentuje możecie zobaczyć na zwiastunie, znajdującym się poniżej. 

Zapoznaj się także z: Najciekawsze seriale 2024 roku, jakie zobaczymy w najbliższych miesiącach. Na co warto czekać?

Amerzone – The Explorer's Legacy zadebiutowała w roku 1999, a już w tym pojawi się w zupełnie nowej wersji. Tytuł oryginalnie stał się kultowy, a sprzedaż gry obejmowała miliony egzemplarzy i stała się dla wielu graczy zjawiskiem w świecie gier. Odnowiona wersja ponownie zabierze nas w niezwykłą wyprawę, dając możliwość na nieco inne, ulepszone spojrzenia na klasykę.

Wersja ta oferuje bowiem lepszone łamigłówki i zupełnie nowe wyzwania, zapewni świeże i ekscytujące wrażenia. Gracz będzie miał okazję wejść w interakcję z wieloma niezwykłymi postaciami, z której każda ma własną historię i motywy. Zadaniem gracza będzie naparwa dawnych błędów i stworzenie nowego dziedzictwa. Gra zostanie wydana w wersji cyfrowej, na komputery i konsole, ale szykowana jest także wersja pudełkowa. 

Przeczytaj również:

Amerzone - The Explorer's Legacy (remake) to opowieść, której akcja rozgrywa się w tajemnicze krainie Ameryki Łacińskiej, w której natura wróciła do swojej mocy. Wcielamy się w postać odważnego dziennikarza, który rusza w podróż, która ma być spełnieniem ostatniego życzenia pewnego legendarnego odkrywcy. W czasie swej przygody, dziennikarz odkryje tajemnicze dziwnej krainy Amerzone, zwiedzi starożytne ruiny, stawi czoła zagadkom, próbując odkryć prawdę o mitycznych wielkich białych ptakach. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5. Premiera przewidziana w 2024 roku. Dokładna data nie została podana. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners