Andreas z Pentiment oraz Święty Franciszek z Przyjaciółmi dołączają do Inkulinati!

lubiegrac news Andreas z Pentiment oraz Święty Franciszek z Przyjaciółmi dołączają do Inkulinati!
Andreas z Pentiment oraz Święty Franciszek z Przyjaciółmi dołączają do Inkulinati!Tamer Adas | 18 marca 2023, 23:50

Andreas z hitowego Pentiment oraz Święty Franciszek z Przyjaciółmi dołączają do Inkulinati wraz z najnowszą aktualizacją! Gracze mogą liczyć na kolejną dawkę efektownych opcji strategicznych. Czego się możemy spodziewać po produkcji?

Polskie Yaza Games wraz z Daedalic Entertainment niespodziewanie ogłosili, że dzięki współpracy ze studiem Obsidian Entertainment w ich grze w roli małego Inkulinati wystąpi Andreas, główny bohater ich ostatniej gry Pentiment, która jesienią minionego roku zagościło na rynku, dzieląc inspirację ze średniowiecznych rycin.

Zapoznaj się również z:

 

Heros cenionego i nietypowego RPG-a doczeka się swojego zestawu mocy oraz jednostek, które będziemy mogli posłać do walki zarówno w trybie Pojedynku, jak również poprzez tryb Podróży.

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż w ramach nowości w rozgrywce pojawi się Święty Franciszek, który będzie dostępny do pokierowania w Pojedynkach oraz odgrywać rolę bossa będzie w ramach fabularnego przejścia w Podróży.

Nie tylko potężny Laser Stigma będzie go wyróżniać, gdyż wraz z nim pojawią się liczne gołębie sprawnie pokonujące przestrzeń oraz potrafiące zaskoczyć swoim atakiem. Nie zabrakło także Pielgrzymującego wilka, który... zupełnie inaczej będzie funkcjonował na polu walki.

Inkulinati trafiło do Wczesnego Dostępu oraz Xbox Game Preview w tym roku, 31 stycznia na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners