Animacja Dragon Age: Rozgrzeszenie z datą premiery. Kiedy zadebiutuje animacja powstająca dla Netflixa?

lubiegrac newsy filmowe Animacja Dragon Age: Rozgrzeszenie z datą premiery. Kiedy
Animacja Dragon Age: Rozgrzeszenie z datą premiery. Kiedy zadebiutuje animacja powstająca dla Netflixa?Tamer Adas | 10 listopada 2022, 23:55

Electronic  Arts oraz Bioware dziś ogłosiły, że powstający dla Netflixa serial animowany Dragon Age: Rozgrzeszenie ma już datę premiery, poznaliśmy też obsadę, reżysera, scenarzystów oraz producentów odpowiedzialnych za pierwszą serię odcinków.

W sierpniu zeszłego roku doczekaliśmy się wieściach o rozwoju seriali Final Fantasy i Dragon Age przez Netflixa, tymczasem już dziś, 10 listopada dowiedzieliśmy się, że premiera odbędzie się na początku grudnia w postaci kilku odcinków przygotowanych przez Red Dog Culture House.

O czym jest Dragon Age: Rozgrzeszenie?

Fabuła serialu animowanego Dragon Age: Rozgrzeszenie zaprezentuje kolejny napad na niezwykle bogatego człowieka w Tevinter, co kończy się porażką. W efekcie najemniczka elfia Miriam musi walczyć o swoje codzienne przetrwanie. Wraz z przyjaciółmi, uchodzi jej nie tylko walką o codzienność, ale także poskromienie demonów z przeszłości.

Wydarzenia dotykać będą nowej grupy postaci, które reprezentować będą różne grupy i frakcje, takie jak elfy, magowie, rycerze, Qunari, Czerwoni Templariusze czy demony.

Obsada Dragon Age: Rozgrzeszenie

W obsadzie Dragon Age: Rozgrzeszenie znalazło się miejsce dla wielu gwiazd sceny aktorów głosowych takich jak Matt Mercer, Ashly Burch, Kimberly Brooks czy Josh Keaton, Zegra Fazal, Phil Lamar oraz Sumaleee Mantano.

Reżyserem został Ki Yong Bae, showrunnerem została Mairghred Scott, rola producentów wypadła grupie: Mairghread Scott, Chris Bain, Matthew Goldman, John Epler, a za scenariusz odpowiadała trio Mae Catt, Tim Sheridan i wspomniana już Mairghread Scott.

Odcinki Dragon Age: Rozgrzeszenie

Premierowa emisja serialu obejmuje 6 odcinków Dragon Age: Rozgrzeszenie trwających 30 minut, w ramach których zaprezentowana zostanie opowieść przygotowana przez scenarzystów oraz studia Red Dog Culture House oraz Bioware.

Zapoznaj się również z: Netflix zekranizuje Gears of War! Wyprodukowany ma być film oraz serial animowany dla dorosłych

Sezony Dragon Age: Rozgrzeszenie

Na tę chwilę Netflix oraz Electronic Arts zdecydowały się przygotować tylko jeden sezon serialu, być może sukces pierwszej serii przełoży się powstanie kolejnych epizodów Dragon Age: Rozgrzeszenie.

Kiedy zadebiutuje Dragon Age: Rozgrzeszenie?

Serial animowany Dragon Age: Rozgrzeszenie zadebiutuje 9 grudnia 2022 roku, ekskluzywnie na Netflixie.

Zwiastun Dragon Age: Rozgrzeszenie

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners