Animacja początkowa Ghostrunner 2 trafiła do sieci, przygotowując graczy do premiery kontynuacji polskiego hitu!

lubiegrac news Animacja początkowa Ghostrunner 2 trafiła do sieci, przygotowując
Animacja początkowa Ghostrunner 2 trafiła do sieci, przygotowując graczy do premiery kontynuacji polskiego hitu!Tamer Adas | 3 października 2023, 06:00

W sieci zaprezentowana została animacja początkowa Ghostrunner 2, która towarzyszyć będzie graczom podczas odpalania nowej gry naszych rodaków z One More Level! Jak prezentuje się specjalnie przygotowany zwiastun na miesiąc przed premierą nowej gry akcji?

Polskie studio One More Level oraz wydawca 505 Games zdecydowały się zaprezentować na przeszło miesiąc przed premierą swojej gry Ghostrunner 2, przygotowując fanów na nadejście kolejnej cyberpunkowej przygody w postapokaliptycznym świecie cyberninjów.

Najnowszy materiał wideo w niezłym stylu koncentruje się na zaprezentowaniu opowieści pomiędzy fabułą pierwszej odsłony oraz kontynuacji, jednocześnie budując klimat i poruszając delikatnie wątki z zarysowywanego świata przedstawionego.

Zapoznaj się również z: Brakuje Wam niezłych gier akcji? W nadchodzących miesiącach nie zabraknie tytułów z tego gatunku!

Materiał prezentuje się naprawdę okazale, jednocześnie nieco kreując legendę wokół głównego bohatera, który opuści wieże Drahma, aby odkryć to, co się zadziało w świecie otaczającym tę potężną, futurystyczną metropolię.

Obrany kierunek może z jednej strony intrygować, a z drugiej nie mówi za wiele o tym, co tym razem czeka fabularnie Jacka poza tym, że mierzyć się będzie z zupełnie nowym, fanatycznym zagrożeniem...

Cyberpunkowy Ghostrunner 2 premierę zaliczy 26 października 2023 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Krakowska spółka One More Level S.A. jest obecna na parkiecie NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners