Another Fisherman's Tale, sequel barwnej przygodówki w świecie wirtualnej rzeczywistości z majową datą premiery

lubiegrac news Another Fisherman's Tale, sequel barwnej przygodówki w
Another Fisherman's Tale, sequel barwnej przygodówki w świecie wirtualnej rzeczywistości z majową datą premieryAgata Dudek | 24 kwietnia 2023, 19:00

Another Fisherman's Tale, sequel barwnej przygodówki w świecie wirtualnej rzeczywistości z majową datą premiery. Kolejne przygody czekają na graczy! 

Poznaliśmy datę kontynuacji przygodowej gry logicznej rozgrywającej się w wirtualnej rzeczywistości. Another Fisherman's Tale zostało pokazana na filmowej zapowiedzi, ma także dokładną datę premiery. 

Zapoznaj się także z: A Town Called Malice, nowy serial thriller kryminalny już w maju zadebiutuje na platformie SkyShowtime

Przy okazji pokazu Showcase twórcy, a jest to studio InnerspaceVR i wydawca Vertigo Games podzielili się z graczami zwiastunem kontynuacji A Fisherman's Tale, przygodowej gry logicznej rozgrywającej się w wirtualnej rzeczywistości. Sequel wielokrotnie nagradzanej gry nosi tytuł Another Fisherman's Tale i ponownie rozgrywa się w świecie VR, pozwalając poznać więcej szczegółów z życia bohatera obydwu gier, czyli Boba. 

Another Fisherman's Tale zrealizowana jest w podobnym stylu co jej poprzedniczka, i pozwala nam zanurzyć się w poetyckiej opowieści wypełnionej zadaniami i łamigłówkami. Zadaniem gracza jest podróżowanie przez wyjątkowe lokacje, rozwiązywanie zagadek, a wszystko przy użyciu ciała, i to własnego. Kontrolując własne ręce, i używając zamiast ich specjalnych przestawek, zanurzymy się z opowieść w wyjątkowym stylu. 

Przeczytaj również:

W niej to odkryjemy przeszłość Boba, a także dzieciństwo Niny. Zadania skonstruowane są w nieszablonowy sposób, i polegają na rozmontowywaniu i tworzeniu na nowo własnego "ja". Gra posiada zdecydowanie więcej lokacji niż jej poprzedniczka. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na Steam VR 11 maja 2023 roku. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners