Anthology of Fear, horror z liniową fabułą już po swojej premierze na konsolach Xbox

lubiegrac news Anthology of Fear, horror z liniową fabułą już po swojej premierze na konsolach Xbox
Anthology of Fear, horror z liniową fabułą już po swojej premierze na konsolach XboxAgata Dudek | 8 października 2023, 18:00

Po swojej premierze, tym razem na konsolach Xbox jest już przygodowy survival horror, psychologiczna opowieść, który swoją premierę na Steam miał w marcu tego roku. Gra nosi tytuł Anthology of Fear i jest polskim psychologicznym horrorem, który zbiera bardzo dobre oceny. Teraz można w niego grać także na nowej platformie, co prezentowane jest zwiastunem. 

Posiadacze konsol Xbox mogą cieszyć się już nowym tytułem grozy, jakim jest przygodowy horror psychologiczny od polskiego OhDeer Studio oraz 100 GAMES. Wydawcą gry na Xbox One jest Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności tytuł działa również na Xbox Series X|S. Jego premierę zapowiada zwiastun. 

Zapoznaj się także z: Top 10 filmów Netflix, wśród których na podium znalazły się Znachor, Nikt oraz Fair Play

Anthology of Fear to unikalny horror psychologiczny opowiadający historię tajemniczego zaginięcia, w którym jak zaznaczają twórcy będziemy mieć do czynienia z niejednoznaczną rzeczywistością i wielowymiarowym strachem. Gra miała już swoją premierę na Steam i Switchu, planowana jest także premiera na konsolach od PlayStation. Gra składa się z kilku rozdziałów, i opiera się na kilku postaciach, a jej zakończenie obejmuje od 2.5 do 4,5 godziny. 

W grze śledzimy rozgrywkę w pierwszej osobie, mając do czynienia ze stylową oprawę wizualną. Zabawa polega na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek i inwestygacji, a skupia się na Nathana, który zaginął. Historia zawiera wiele wątków pobocznych, związanych z jego zaginięciem. Historię poznajemy z perspektywy poszukującego go brata, Ethana, który prowadzi śledztwo, mierząc się z surrealizmem i trudnymi do zrozumienia faktami. 

Przeczytaj także:

Anthology of Fear to horror z liniową historią, w którym nie brakuje paranormalnych i tragicznych doświadczeń, poczucia zaszczucia i okropności czyhających w zakamarkach ludzkiej podświadomości. Napięcie i duszną atmosferę wzmacnia tutaj zarówno sugestywna oprawa graficzna, jak i udźwiękowienie odpowiednio dopasowane do sytuacji. To też gra dotykająca problematyki silnych zaburzeń psychicznych, w czym nawiązuje do realnego świata – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Gra dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One od 4 października 2023 roku. Jeszcze w 2023 r. horror ma trafić też na PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra dostępna jest także na PC i Nintendo Switch. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners