Czym jest Anti-ghosting? Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu? Dlaczego warto brać je pod uwagę?

lubiegrac publicystyka Czym jest Anti-ghosting? Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu? Dlaczego warto brać je pod uwagę?
Czym jest Anti-ghosting? Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu? Dlaczego warto brać je pod uwagę?Tamer Adas | 6 marca 2022, 21:15

W dniu dzisiejszym zdecydowaliśmy się zabrać za temat anti-ghostingu, który nieco w ostatnich latach otoczony został różnorakimi mitami czy nieścisłościami. Czym jest to rozwiązanie? Na czym ono polega? Dlaczego warto je brać pod uwagę? Jak możemy sprawdzić swoją klawiaturę?

Anti-ghosting - Co to?

Anti-ghosting to rozwiązanie, które w ostatnich latach szybko stało się standardem, występującym w pełnym lub ograniczonym zakresie. Klawiatury obsługujące tego typu rozwiązanie, bazują na odmiennym połączeniu przewodów, które mają na celu celne przekazanie sygnału od wciśniętego przycisku, aż do klawiatury. Poprzez autorskie rozwiązania, możliwe jest systemowe zniwelowanie błędów oraz ograniczenie czasu reakcji.

Przeczytaj również: TOP 10 filmów i seriali Netfliksa. Nowości, w tym także produkcje polski wśród chętnie oglądanych

Jak funkcjonuje Anti-ghosting?

Producenci oferują bardzo często swoje autorskie rozwiązania, nie zawsze w dokładnie taki sam sposób funkcjonujący. Z tego też względu nie zawsze uzyskujemy dokładnie takie same efekty. Warto w tym celu zapoznać się najpierw z deklarując, a następnie z realnym funkcjonowaniem, szczególnie z uwagi na nasze preferencje.

Typ Anti-ghosting

W ostatnich latach niezwykle popularne były dwa warianty: pierwszy zakładał objęcie anti-ghostingiem jedynie 13 przycisków, związanych ściśle z najczęściej wykorzystywanymi przez graczy podczas cyfrowej rozgrywki. Drugie obejmuje pełną klawiaturę, umożliwiając nam pełne dostosowanie sobie urządzenia do potrzeb.

Jak sprawdzić działanie Anti-ghostingu?

Microsoft zdecydował się udostępnić całkowicie za darmo dla graczy specjalne narzędzie, oferujące graczom i nie graczom, możliwość zapoznania się z możliwościami naszego urządzenia oraz na swój sposób najczęściej występującą intensywnością sygnałów emitowaną przez nas, w trakcie pracy czy zabawy.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners