W tym miesiącu zadebiutuje AOC GAMING Q27G3XMN/BK nowy MiniLED w przystępnej cenie
| 21 listopada 2023, 06:00
facebook banner
AOC GAMING Q27G3XMN/BK - opis monitora
To w połączeniu z reprodukcjÄ… przeszÅ‚o miliarda kolorów ze 100% pokryciem przestrzeni sRGB, DCI-P3 oraz Adobe RGB (tu nawet ponad 100%) powoduje, że użytkownicy otrzymujÄ… wysokiej jakoÅ›ci odwzorowanie barw, lepszymi przejÅ›ciami pomiÄ™dzy nimi oraz atrakcyjniejszym wymiarem wizualnym. RozdzielczoÅ›ci QHD towarzyszy także 1 milisekunda czasu reakcji oraz odÅ›wieżanie na poziomie 180 Hz, które z Adaptive-Synciem dostarczÄ… możliwość delektowania siÄ™ pÅ‚ynnym obrazem.
Przeczytaj też:
Dane techniczne AOC GAMING Q27G3XMN/BK:
  • Typ Matrycy: Fast VA
  • PodÅ›wietlenie: MiniLED FALD (336 stref podÅ›wietlenia)
  • PrzekÄ…tna Matrycy: 27” (68,8 cm)
  • Zakrzywienie Matrycy: Brak
  • Format Ekranu: 16:9
  • Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
  • ZagÄ™szczenie Pikseli: 109 PPI
  • OdÅ›wieżanie Obrazu: 180 Hz
  • Typowa Jasność: 700 cd/m2
  • Kontrast Statyczny: 4000:1
  • Liczba WyÅ›wietlanych Kolorów: 1,07 mld (8-bit + FRC)
  • Adaptive-Sync
  • KÄ…ty Widzenia: 178° w poziomie i w pionie
  • Pokrycie Palety sRGB / BT 709:
    • 137,5% dla CIE 1931
    • 192,8% dla CIE 1976
  • Pokrycie Palety DCI-P3:
    • 101,3% dla CIE 1931
    • 103,4% dla CIE 1976
  • Pokrycie Palety Adobe RGB:
    • 101,9% dla CIE 1931
    • 111,2% dla CIE 1976
  • Pokrycie Palety NTSC:
    • 97,4% dla CIE 1931
    • 113,2% dla CIE 1976
  • Pokrycie Palety BT 2020:
    • 72,7% dla CIE 1931
    • 75,3% dla CIE 1976
  • Standard HDR: VESA DisplayHDR 1000
  • Złącza Wideo: 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4
  • Dodatkowe Funkcje:
    • Montaż VESA 100 x 100
    • WyjÅ›cie sÅ‚uchawkowe mini-jack 3,5 mm
    • Low Blue Light, Flicker Free
    • BeznarzÄ™dziowy montaż
    • AOC Game Color, AOC Dial Point, AOC Shadow Control
    • AOC Frame Counter, AOC G-Menu
    • Low Input Lag, Tryb portretowy (pivot)
    • Zabezpieczenie Kensington
  • Zasilacz wewnÄ™trzny
  • Pochylenie Panelu: Od -3,50 do 21,50
  • Obrót Panelu: Od -300 do 300
  • Regulacja WysokoÅ›ci Panelu: 130 mm