Ape Out z datą premiery przypadającą na 28 lutego, ponieważ twórcy..

lubiegrac news Ape Out z datą premiery przypadającą na 28 lutego, ponieważ twórcy..
Ape Out z datą premiery przypadającą na 28 lutego, ponieważ twórcy..Uszaak | 5 lutego 2019, 07:00

Niedawno trafił do nas komunikat prasowy prezentujący datę premiery Ape Out, która została przypisana na koniec tego miesiąca, a konkretniej mowa tu o 28 lutego 2019 roku. W grę można będzie zagrać na konsoli Nintendo Switch i komputerach osobistych. 
 
Deweloperzy Gabe Cuzzilo, Matt Boch i Bennett Foddy walczyli o to, aby wydać tytuł z konieczną "sześćdziesiątką" klatek na sekundę. Devolver Digital, wydawca tytułu, zgodził się obsunąć premierę gry ze względu na poprawienie przyjemności z jej grania. 
 
Konsumenci mogą wyrazić swoje uznanie dla tego staroświeckiego opóźniania gry, zamawiając ją już w preorderze (zamówieniu przedpremierowym) - dla podkreślenia wagi, która płynie z rozgrywki w 60 klatkach na sekundę.
 
Intensywna, barwnie stylizowana gra o pierwotnej ucieczce, rytmicznej przemocy i szalonym jazzie. Do zadań gracza w Ape Out należy zmiażdżenie wszystkich przeciwników na swoje drodze, aby na proceduralnie generowanej ścieżce dążyć do wolności. Gracz może przy tym używać swoich oponentów jako broni i tarczy. Produkcja czerpie garściami z oldchoolowych klasyków gatunku. 
 
Ape Out została zaplanowana na 28 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz Nintendo Switch.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Gra: Ape Out
Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-19 09:18:45

Nic specjalnego w tym nie widzę i nie wyobrażam sobie grać w coś takiego a co dopiero za to płacić...

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners