Apex Legends ze 100 milionami graczy! Wielki sukces Electronic Arts oraz Respawn Entertainment

lubiegrac news Apex Legends ze 100 milionami graczy! Wielki sukces Electronic Arts oraz Respawn Entertainment
Apex Legends ze 100 milionami graczy! Wielki sukces Electronic Arts oraz Respawn EntertainmentTamer Adas | 14 kwietnia 2021, 23:00

Apex Legends ze 100 milionami graczy! To co mogło się wydawać dotychczas niemożliwe do osiągnięcia, ostatecznie stało się faktem. To gigantyczny sukces Electronic Arts oraz Respawn Entertainment!

EA oraz Respawn z pewnością nie mogą się nie oprzeć uczuciu dumy, w końcu po udanym Titanfall 2, udało im się osiągnąć jeszcze lepszy rezultat, pokazując swoje umiejętności oraz moc!

Deweloperom i znanemu wydawcy udało się zgromadzić 100 milionów graczy, którzy zechcieli zapoznać się z jedną z najlepszych gier z gatunku battle royale!

Zapoznaj się także z: Wonder Boy: Asha in Monster World na nowym zwiastunie zremasterowanej gry, której początki sięgają roku 1986

Tytuł po dwóch latach wciąż w piękny sposób się rozwija, przez cały czas zapewniając coraz więcej niespodzianek oraz niezapoznanych doznań i wspomnień.

16 Legend, 3 oryginalne mapy, seria wydarzeń sezonowych oraz aktualizacji, za sprawą których gra stawała się coraz bardziej imponująca oraz satysfakcjonująca.

Twórcy nie zamierzają się powstrzymywać, planując wykonać kolejne kroki, mając w planach zapowiedzenie niebawem kolejnych atrakcji zmierzających do wieloosobowego hitu!

Apex Legends ukazało się 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra premierowo, w ramach Wstecznego Dostępu, zagościła na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S. Tytuł 9 marca 2021 roku zagościł również na Nintendo Switch.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners