Apex Legends ze Świętem, zapowiedziano Rough Justice: '84, Sweet Transit i Session z aktualizacjami, a... - Krótkie Info

lubiegrac news Apex Legends ze Świętem, zapowiedziano Rough Justice:
Apex Legends ze Świętem, zapowiedziano Rough Justice: '84, Sweet Transit i Session z aktualizacjami, a... - Krótkie InfoTamer Adas | 9 lutego 2023, 10:10

Apex Legends ze Świętem, zapowiedziano Rough Justice: '84, Sweet Transit i Session z aktualizacjami, a... Więcej w Krótkie Info!

Electronic Arts oraz Respawn Entertainment zaprezentowały Święto, czyli nowe wydarzenie w Apex Legends, zapewniające nową lub nową-starą dawkę atrakcji, w tym: Deathmatch Drużynowy, odświeżenie Legend, karabin energetyczny Nemesis, wydarzenie kolekcjonerskie czy gry wprowadzające oraz Przepustkę Bojową.

 

Studio Gamma Minus i wydawca Daedalic Entertainment oficjalnie zapowiedziały Rough Justice: '84, nową propozycję która 13 marca zapewni graczom niezwykły neonowo-noirowy klimat z mocnymi inspiracjami grami planszowymi.

 

Xbox ogłosił start nowego narzędzia - Minecraft Education Privacy Prodigy, czyli specjalny program poświęcony cyberbezpieczeństwu.

 

Zapoznaj się także z/Przeczytaj też/również z: Kinowy zwiastun WILD HEARTS trafił do sieci, przygotowując graczy do zbliżającej się premiery!

 

Forging Forward to nowa aktualizacja, która zagościła w Sweet Transit, uzupełniając Wczesny Dostęp o przeszło 20 scenariuszy, nowe zasoby biblioteki, kompleksy oraz możliwość dzielenia się swoimi osiągnięciami.

 

Session Skate Sim doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji oraz zapowiedź nadejścia wersji na Nintendo Switch, która zagości u nas 16 marca.

 

Vigor Chronicles Reckoning to najnowszy rozdział popularnej, sieciowej produkcji w modelu free-to-play od czeskiego Bohemia Interactive.

 

Zapoznaj się także z/Przeczytaj też/również z: Kinowy zwiastun WILD HEARTS trafił do sieci, przygotowując graczy do zbliżającej się premiery!

 

Cenega Polska ogłosiła, że zajmie się z SEGĄ wydaniem pudełkowej wersji Endless Dungeon w ramach Day One Edition.

Endless Dungeon Day One Edition 

 

Smalland Survive the Wilds doczekało się zapowiedzi startu Wczesnego Dostępu, co nastąpić ma 29 marca bieżącego roku na komputerach osobistych.

 

Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key doczekało się ujawnienia nowego zwiastuna przy okazji Taipei Game Show 2023.

 

Przeczytaj też:

 

TEKKEN World Tour 2023 został oficjalnie ujawniony, dzięki czemu gracze wiedzą, że na horyzoncie już mogą szykować siędo rywalizacji w Tekken 7.

 

Pharaoh A New Era doczekało się zwiastuna prezentującego rozgrywkę z remake'u, który zagości już 15 lutego bieżącego roku.

 

Cities Skylines otrzyma Remastered Edition, ulepszone wydanie propozycji, która zagości na PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S już 15 lutego bieżącego roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners