Polski symulator Aquarist niebawem trafi na Xboxy! Co mają do zaoferowania FreeMind i PlayWay?

lubiegrac giełda Polski symulator Aquarist niebawem trafi na Xboxy! Co mają do zaoferowania FreeMind i PlayWay?
Polski symulator Aquarist niebawem trafi na Xboxy! Co mają do zaoferowania FreeMind i PlayWay?Tamer Adas | 22 maja 2023, 10:40

Polski symulator Aquarist doczekał się zapowiedzi kolejnych wydań, które mają mieć miejsce na Xboxach, w trakcie gry dostępne są już wersje na Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych w ramach wczesnego dostępu.

Jeszcze w tym miesiącu posiadacze ostatnich dwóch generacji  konsol Xbox będą się zapoznać z Aquarist, polskim symulatorem koncentrującym się na otwarciu oraz rozwijaniu sklepy akwarystycznego raju dla fanów dbania o słodziutkie i niezwykłe rybki.

Zapoznaj się także z: Najlepsze mody Minecraft w 2023 roku, co warto sprawdzić w najbliższych miesiącach?

Przygotowaniem tego wydania zajmie się spółka Ultimate Games S.A. za którego sprawą posiadacze Xboxów, będą się mogli delektować wersją przygotowaną właśnie z myślą o ich urządzeniu oraz jego najważniejszych cechach i specyfice.

Od 31 maja będzie się można zapoznać z tytułem skupiającym się na  opiece nad szeregiem wyjątkowych akwariów oraz nad rybkami, umieszczonych w wykreowanych ekosystemach. Prowadząc sklep będzie można nie tylko realizować specjalne zadania, ale także wykreować niezwykłe kombinacje.

Autorzy ze studia FreeMind przygotowali sporą dawkę zawartości, różnorodne rybki, szereg zachwycających roślin oraz dekoracji, które razem stworzą wyjątkowy klimat oraz akwarium, które stanie się istnym rajem postrzeganym ze sporym zachwytem.

Aquarist jest dostępne na Nintendo Switchu i komputerach osobistych. 31 maja ukażą się wersje na Xboxy One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Wydawca gry, firma PlayWay S.A. notowana jest na głównym parkiecie GPW.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja porasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners