Wspierana przez Tencent gra Arena Breakout Infinite wkrótce trafi na Steama!

lubiegrac news Wspierana przez Tencent gra Arena Breakout Infinite wkrótce trafi na Steama!
Wspierana przez Tencent gra Arena Breakout Infinite wkrótce trafi na Steama!Tamer Adas | 21 kwietnia 2024, 16:05

Tencent i ich spółka zależna Morefun Studios zapowiedziały, że realistyczna pierwszoosobowa strzelanka Arena Breakout Infinite wkrótce trafi na Steama! Czego gracze mogą się spodziewać po tej propozycji?

Studio Morefun Studios zdecydowało się ogłosić, że zamierza już niebawem oficjalnie wprowadzić na komputery osobiste swoją taktyczną, realistyczną strzelankę. Wkrótce gracze będą mieli okazję przenieść się do przestrzeni znanej jako Dark Zone, w której toczy się brutalna i zacięta rywalizacja pomiędzy najlepszymi najemnika.

Zniszczony region stał się przestrzenią walki o zasoby, cenne przedmioty oraz chwałę na rynku, gdzie porażka oznacza często śmierć. Z tego też względu budowa swojej legendy, odbywa się poprzez wielkie ryzyko zakończenia swoich losów po precyzyjnym strzale rywala...

Zapoznaj się również z: Najmocniej wyczekiwane strzelanki, czyli jak spory panuje obecnie kryzys w tym gatunku...

Zespół wspierany przez jednego z największych rynkowych graczy, korporację Tencent, ma zaoferować graczom możliwość śledzenia szczegółowego udźwiękowienia w 360 stopniach oraz efektownie prezentującej się oprawy graficznej.

Rywalizacja ma toczyć się z jak najbardziej uczciwych warunkach, a autorzy zadbali o szereg zabezpieczeń przed oszustami, którzy potrafią zepsuć zabawę na serwerach wielu tytułów. Nadchodzące wydanie na Steam ma być pozbawione wielu błędów, cheataów, z zachowaniem sporej dawki treści do sprawdzenia od pierwszego dnia.

Nie wiemy kiedy Arena Breakout Infinite zadebiutuje na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners