Ark of Charon - wczesny dostęp

lubiegrac news Ark of Charon - wczesny dostęp
Ark of Charon - wczesny dostępredaktor | 10 lipca 2024, 08:25

Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w niezwykłą przygodę na grzbiecie gigantycznego, wędrownym Drzewie Świata? Ark of Charon od Sunsoft jest już dostępne na Steam, oferując intrygujące połączenie symulacji kolonii i obrony wieżowej, a wszystko to w bajkowej oprawie wizualnej przypominającej twórczość Studia Ghibli. To kombinacja, której nawet nie wiedziałeś, że potrzebujesz, aż do teraz.

Przewodnik po grze Ark of Charon

W Ark of Charon poprowadzisz młody pęd Drzewa Świata w podróży mającej na celu ożywienie umierającego świata. Zbuduj tętniącą życiem kolonię na grzbiecie wędrownego pędu i zatrudnij urocze Familiars, które będą zbierać zasoby, zarządzać uprawami i odkrywać zapomniane technologie.

Obrona kolonii przed nocnymi zagrożeniami

Gdy zapada noc, zaciekli wrogowie będą zagrażać twojej rozwijającej się społeczności. Rozstawiaj wieże i pułapki, aby bronić swojego azylu i chronić życiodajne Drzewo Świata. Tylko poprzez sprytną strategię i skuteczne planowanie uda ci się odnieść sukces w misji przywrócenia umierającego świata do życia.

Strona gry na steam: https://store.steampowered.com/app/2827810/Ark_of_Charon/

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: informacje prasowe

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners