ARMA Reforger we wczesnym dostępie! Bohemia Interactive zapowiedziało również prace nad grą ARMA 4

lubiegrac news ARMA Reforger we wczesnym dostępie! Bohemia Interactive
ARMA Reforger we wczesnym dostępie! Bohemia Interactive zapowiedziało również prace nad grą ARMA 4Maciej Gaffke | 18 maja 2022, 12:00

Bohemia Interactive oficjalnie przedstawiło nam szczegóły gry Arma Reforger, która jest już we wczesnym dostępie na PC i Xbox Series. Oprócz tego, czeskie studio zapowiedziało, że trwają prace na czwartą odsłoną gry z tej serii.

Ten, kto czekał na wiadomości o najnowszych produkcjach studia Bohemia Interactive na pewno będzie zachwycony. Arma Reforger zadebiutowała 17 maja na komputery osobiste oraz konsole Xbox najnowszej generacji w ramach wczesnego dostępu. Jakie są szczegóły tej sieciowej gry?

Zapoznaj się także z:

 

Akcja ARMA Refoger powraca na znaną z wcześniejszych produkcji wyspę Everon, gdzie walczą wojska Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego. Gracze mają do wyboru dwa tryby współpracy, jeden z nich to Konflikt, czyli standardowa rozgrywka między dwiema drużynami o zdobycie kluczowych pozycji. Natomiast drugi tryb to Mistrz Gry, tutaj gracze mają większe możliwości w tworzeniu misji, różnych scenariuszy i stosowania swoich modów.

Gra jest oparta na silniku Enfusion. Znajduje się w niej też Workshop, czyli miejsce, gdzie można udostępniać zmodyfikowane elementy. Studio przyznaje, że ta produkcja ma być dobrym źródłem pomysłów i nowych rozwiązań, które będą mogły być wprowadzone do wciąż opracowywanej 4. części ARMY. Jak na razie nie znamy nawet przybliżonej daty premiery tej produkcji.

ARMA Reforger zadebiutowała 17 maja 2022 roku. Gra jest we wczesnym dostępie na Xbox Series SXbox Series X oraz komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners