Expeditions A MudRunner Game pozwoli graczom odkryć niezwykłe historie!

lubiegrac news Expeditions A MudRunner Game pozwoli graczom odkryć niezwykłe historie!
Expeditions A MudRunner Game pozwoli graczom odkryć niezwykłe historie!Tamer Adas | 22 lutego 2024, 07:15

Autorzy zdecydowali się opublikować nowy zwiastun prezentujący aspekty historyczne w Expeditions A MudRunner Game. Gracze nie tylko zmierzą się z fizyką i trudnymi warunkami terenowymi, ale także zajmą się licznymi zadaniami archeologicznymi.

Poszukiwanie i odkrywanie będą czynnościami, które mają definiować najnowszy tytuł Saber Interactive i Focus Entertainment. Być może nie wszyscy się spodziewali tego, że faktycznie Expeditions A MudRunner Game ma mocno brać pod uwagę tytułowe ekspedycje terenowe oraz związane z nimi zleceniami historycznymi.

Najnowszy zwiastun prezentuje, jak wiele pracy włożono, aby zaoferować odpowiednie rozwinięcie rozgrywki, zamysłu na nią oraz atrakcji, jakie będą się składać na ogólne doświadczenie. To także hołd, jaki jest składany w stronę poszukiwaczy z całego świata!

Przeczytaj też:

 

Bez względu na to, w jakim środowisku się znajdziemy z pojazdem, wszędzie odnalezione mogą zostać prawdziwe perełki oraz sekrety. W tym celu wyposażyć się będzie można w zestaw narzędzi umożliwiających pokonywanie kolejnych terenów oraz zabezpieczanie między innymi kości dinozaurów.

Nie tylko z użyciem drona możliwe będzie nieco inne podejście, które już na początku przyszłego miesiąca udostępniona zostanie pełne wydanie z masą atrakcji oraz niespodzianek, z czasem rozwijanych wraz z sezonowym modelem rozwoju...

Symulator Expeditions A MudRunner Game ma ukazać się [ThisGameDare] roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł zagości nawet na Nintendo Switchu, ale dopiero 26 marca.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners