Assassin’s Creed Hexe doczeka się bohaterki oraz najmroczniejszego klimatu w historii marki!

lubiegrac news Assassin’s Creed Hexe doczeka się bohaterki oraz najmroczniejszego klimatu w historii marki!
Assassin’s Creed Hexe doczeka się bohaterki oraz najmroczniejszego klimatu w historii marki!Tamer Adas | 1 marca 2024, 15:05

W sieci nie zabrakło nowych doniesień dotyczących powoli realizowanego Assassin’s Creed Hexe, które najwyraźniej doczeka się głównej bohaterki oraz najmroczniejszego do tej pory klimatu. Na co dokładnie mogą liczyć fani?

Po sequelu w zasadzie wiemy wiele o tym, gdzie ma podążyć seria Assassin's Creed, ale wciąż nie brakuje tajemnic oraz różnych sprzeczności. Nie zmienia to jednak faktu, że Assassin's Creed Codename HEXE doczekało się istotnego dla siebie doniesienia, poruszającego podstawy fabuły i zamiaru zespołu deweloperskiego.

Zapoznaj się również z: Jakie obiecujące gry zmierzają na 2024 rok? Lista potwierdzonych produkcji nie imponuje, ale...

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Insider Gaming, produkcja szykowana na 2026 rok ma zaoferować graczom najmroczniejszy w historii klimat marki, bazujący na tym, o czym już nas poinformowano, na polowaniu na czarownice w Świętym Cesarstwie Rzymskim Narodu Niemieckiego.

Ubisoft ma jednocześnie zaoferować graczom nieco bardziej wymagające doświadczenie, ponieważ... główną bohaterką będzie niejaka Elsa. Co więcej, kobieta ma pełnić funkcję czarownicy. Nie wiemy, co to dokładnie będzie oznaczać i w jaki sposób jej losy połączą się z walką Assassynów z Templariuszami.

Wiele wskazuje na to, że ponownie pojawia się szansa na nieco inną odsłonę, która miałaby zapewnić trochę świeżości. Zapewne jednak "RPG-owa" postać zostanie zachowana przez Ubisoft, co miejmy nadzieję, nie doprowadzi do sytuacji, gdy dojdzie do przegięcia w stronę właśnie magii czy tego typu motywów wątku współczesnego.

Powoli powstające Assassin's Creed Codename HEXE nie ma daty premiery, ale projekt zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://insider-gaming.com/assassins-creed-infinty-news/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners