Assassin's Creed Mirage można przez weekend sprawdzić za darmo!

lubiegrac news Assassin's Creed Mirage można przez weekend sprawdzić za darmo!
Assassin's Creed Mirage można przez weekend sprawdzić za darmo!Tamer Adas | 17 kwietnia 2024, 20:20

Oficjalnie przez prawie dwa tygodnie Assassin's Creed Mirage można przez weekend sprawdzić zupełnie za darmo! Ubi zapewniło okazję do sprawdzenia ostatniej części cenionego cyklu o skrytobójcach.

Wczoraj Ubisoft zdecydował się zapowiedzieć, że aż do 30 kwietnia, zainteresowani gracze mają okazję na wszystkich platformach sprawdzić grę Assassin's Creed Mirage. W tym okresie udostępniono do dwóch pierwszych godzin zabawy, które w razie zainteresowania możemy swobodnie przenieść także do zakupionej gry.

Fani mają okazję jednocześnie pozyskać w trakcie dostępnych w sieci transmisji specjalny prezent w postaci wyjątkowego Miecza Valhalli dla głównego bohatera Basima. Ten związany jest z losami protagonisty z jego okresu przebywania w Anglii.

Zapoznaj się również z: Seria Assassin's Creed - Kolejność gier, najlepsze odsłony, poboczne tytuły, główni bohaterowie filary cyklu od Ubisoftu

Jednocześnie korporacja zdecydował się przygotować 40% zniżkę obejmującą wydanie podstawowe oraz Deluxe, które na komputerach osobistych są dostępne jedynie w ramach Ubisoft Connect.

Ostatnia propozycja z flagowego cyklu jest pewnym odstępstwem, na jakie pozwolił sobie Ubisoft. W oczekiwaniu na zapowiedź kolejnego rozdziału, fani mają okazję do małego skoku w przeszłość, aby przypomnieć sobie, jak wyglądały korzenie, lekko podrasowane do współczesnych standardów.

Oczekiwane Assassin's Creed Mirage ma zadebiutować 5 października 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners