Dwuwymiarowość Assassin's Creed Shadows będzie zaletą nowej gry? - UF 2024

lubiegrac news Dwuwymiarowość Assassin's Creed Shadows będzie zaletą nowej gry? - UF 2024
Dwuwymiarowość Assassin's Creed Shadows będzie zaletą nowej gry? - UF 2024Tamer Adas | 10 czerwca 2024, 21:45

Oficjalnie otrzymaliśmy nowy, sporym materiał z rozgrywki z nadchodzącej gry Assassin's Creed Shadows. Podczas Ubisoft Forward 2024 fani mieli okazję do zaznajomienia się z przygotowanymi ulepszeniami, zmianami, nowościami oraz ogółem formuły.

Assassin's Creed Shadows na Ubisoft Forward 2024

Ubisoft pokłada gigantyczne nadzieje względem najnowszej odsłony serii Assassin's Creed, która tym razem ma zaoferować graczom dwójkę głównych bohaterów, którzy będą wyróżniać się nieco inną charakterystyką funkcjonowania oraz sposób poruszania się i walki.

Gracze mogą zapoznać się z próbą połączenia oryginalnego dziedzictwa marki wraz z jej ostatnimi odsłonami, które bardziej stawiały na RPG-ową oraz mocny zarys mitologiczny ze spektakularnymi walkami.

Przeczytaj również: Oficjalnie startuje Ubisoft Forward 2024! Jakie gry dziś zostaną zaprezentowane?

Nie zabrakło prezentacji nowego systemu pogodowego i zmieniających się pór roku, które będą aspektem nie tylko wizualnym, ale także istotnym z poziomu rozgrywki. Nowe podejście w ten sposób dostrzegalnie się zmienia.

Nie wszystkim aktualna wizja zaprezentowana przez Ubisoft musi się podobać, choć jedno jest pewne. Fani mogą się spodziewać mniej więcej znanej sobie formuły oraz aktywności, które wobec małej ilości konkurencji pod koniec 2024 roku, mogą wystarczyć do przekonania społeczności do zakupu.

Niezwykle wyczekiwane Assassin's Creed Shadows ma zadebiutować 15 listopada 2024 r. na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

Zwiastun Assassin's Creed Shadows z Ubisoft Forward 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners