Assassin's Creed Red rozegra się w Japonii? Nowe wiadomości od Ubisoftu

lubiegrac news Assassin's Creed Red rozegra się w Japonii? Nowe wiadomości od Ubisoftu
Assassin's Creed Red rozegra się w Japonii? Nowe wiadomości od UbisoftuMaciej Gaffke | 22 lipca 2022, 13:00

Ubisoft ma intensywnie pracować nad rozwojem gry Assassin's Creed Red - miejscem akcji tej odsłony serii  prawdopodobnie będzie Japonia. Całkiem możliwe, że ten projekt będzie częścią lub w jakiś sposób powiązany z Assassin's Creed Infinity.

Ubisoft wczoraj przedstawiło kilka informacji o swoich produkcjach. Mimo wielu innych gier tego studia, to najbardziej uwielbianą serią przez graczy jest Assassin's Creed. Prawdopodobnie kolejna odsłona o nazwie Assassin's Creed Red będzie rozgrywać się w Japonii lub innym azjatyckim kraju.

Określenie Red podobno jest kryptonimem tego projektu, więc nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będzie nazywała się gra. Niektóre głosy sądzą, że będzie ona mocno związana z tytułem Assassin's Creed Infinity, z kolei ta produkcja będzie kolejną dużą grą osadzoną w tym świecie.

Ubisoft mocno stawia na Assassin's Creed, poza wspomnianą częścią o nazwie Red, studio rozwija jeszcze kilka innych odsłon tej serii. Jedną z nich jest większe Infinity, ale też mniejsze Rift. Ta ostatnia część rozegra się prawdopodobnie w Bagdadzie. Więcej informacji o postępach prac francuskiego studia powinniśmy otrzymać na wrześniowym Ubisoft Forward.

Warto również wspomnieć, że we wczorajszym ogłoszeniu Ubisoft poinformowało o przesunięciu premiery Avatar: Frontiers of Pandora oraz anulowaniu 4 gier - wśród nich jest Splinter Cell VR i Ghost Recon Frontline.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/assassins-creed-red-japan-multiple-new-games/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners