Assassin's Creed Red zaoferuje postać samuraja i ninja? Tak twierdzą najnowsze przecieki!

lubiegrac news Assassin's Creed Red zaoferuje postać samuraja i ninja? Tak twierdzą najnowsze przecieki!
Assassin's Creed Red zaoferuje postać samuraja i ninja? Tak twierdzą najnowsze przecieki!Maciej Gaffke | 18 marca 2023, 12:00

Najnowsze przecieki z Assassin's Creed Red mówią, że gracze wcielą się zarówno w samuraja, jak i ninja. Na razie wciąż nie wiele wiadomo o tej produkcji Ubisoftu, ale można podejrzewać, że ukaże się ona w drugiej połowie 2024 roku.

Tom Henderson donosi, za pośrednictwem Insider Gaming, że Assassin's Creed Red będzie zawierało postać samuraja oraz shinobi (lepiej znanego jako ninja). Ten sam portal miesiąc wcześniej informował o dwóch grywalnych postaciach, jakie znajdą się w grze. Wiele wskazuje na to, że będzie to właśnie wspomniany samuraj i ninja.

Przypomnijmy, że akcja Assassin's Creed Codename RED będzie osadzona w feudalnej Japonii, zatem te postacie pasowałyby idealnie. Co ważne, ta odsłona ma zapewniać również wiele elementów skradania oraz walki w ukryciu. Byłoby to więc naprawdę dobrą funkcją w rozgrywce. 

Zapoznaj się także z: Shadow Gambit The Cursed Crew otrzymało nowy dziennik deweloperski oraz postać... odważnego kucharza-skrytobójcy!

Nie wiadomo, kiedy Ubisoft może zaprezentować więcej materiałów z tej produkcji. Być może stanie się to pod koniec tego roku, ale nie jest to pewne. Tak samo, jak termin premiery. Przecieki sugerują, że gra trafi na rynek jesienią 2024 lub na początku 2025 roku.

Aktualnie Ubisoft skupia się na Assassin's Creed Mirage. Ten tytuł zostanie zapewne szerzej pokazany na E3 (Ubisoft potwierdziło już swoją obecność), gdzie twórcy powinni podać także ostateczny termin premiery. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://insider-gaming.com/assassins-creed-codename-red-to-feature-both-a-samurai-and-shinobi/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners