Assassin's Creed Shadows to oficjalny tytuł Assassin's Creed Codename RED!

lubiegrac news Assassin's Creed Shadows to oficjalny tytuł Assassin's Creed Codename RED!
Assassin's Creed Shadows to oficjalny tytuł Assassin's Creed Codename RED!Tamer Adas | 13 maja 2024, 18:15

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Assassin's Creed Shadows to oficjalny tytuł Assassin's Creed Codename RED! Już za dwa dni Ubisoft oficjalnie zaprezentuje nowy zwiastun swojej kolejnej, flagowej gry!

Doczekaliśmy się zapowiedzi daty i godziny, gdy dojdzie do ujawnienia nowego rozdziału serii Assassin's Creed! Oficjalnie Ubisoft zdecydował się zdradzić, kiedy gracze mogą się spodziewać prezentacji Shadows, gdyż tak będzie zatytułowany projekt rozgrywający się w Japonii.

Zapoznaj się również z: Jakie obiecujące gry zmierzają na 2024 rok? Lista potwierdzonych produkcji nie imponuje, ale...

Gracze mogą się spodziewać pierwszego pełnoprawnego zwiastuna gry, która jeszcze w tym roku ma oficjalnie zadebiutować, stanowiąc nowe otwarcie także dla korporacji oraz jej flagowych produkcji.

Ubisoft już teraz przygotował małą zajawkę, przygotowującą nas na godzinę 18:00, gdy doczekamy się zaprezentowania kolejnego Assasssyna.

Wiele wskazuje na to, że Ubisoft może pozytywnie zaskoczyć lub spotkać się z kolejnymi negatywnymi opiniami. Otwierający całe wydarzenia zwiastun typu cinematic, będzie elementem budowania napięcia przed prezentacjami rozgrywki i założeń.

 

 

Niezwykle wyczekiwane nie ma daty premiery. Tytuł zmierza zapewne na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners