Atomic Heart z nowym zwiastunem i przybliżoną premierą

lubiegrac news Atomic Heart z nowym zwiastunem i przybliżoną premierą
Atomic Heart z nowym zwiastunem i przybliżoną premierąMartaM | 11 lutego 2022, 12:00

Atomic Heart, klimatyczna gra akcji w sowieckich realiach od studia Mundfish dostała nowy trailer, na którym prezentuje rozgrywkę i nowe postacie. Gra ma wyjść w 2022 roku, prawdopodobnie możemy się jej spodziewać we wrześniu.

Po kilku latach rozwoju gry studio Mundfish zbliża się do końca rozwoju swojej produkcji zatytułowanej Atomic Heart. Gra rozgrywa się w Związku Radzieckim w latach pięćdziesiątych, a widzimy ja oczami oficera KGB Majora P-3, który bada tajemniczy obiekt, w którym roi się od niebezpieczeństw będących wynikiem eksperymentów sowieckich naukowców.

Gra zyskała właśnie nowy, rozbudowany trailer, na którym możemy zobaczyć elementy rozgrywki, a także podejrzeć nieco fabuły. Klip rozpoczyna forma reklamy przedstawianej przez robota, który wspomina o polimerowym zastrzyku, który ma stworzyć “człowieka jutra” z wyjątkowymi zdolnościami.

Zobacz także: Oto przeszło 6 minut rozgrywki z Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku!

Sekwencje są przeplatane ze scenami bohatera lądującego w tajemniczej placówce. Dalej możemy zobaczyć inne ludzkie postaci, z którymi wchodzimy w interakcję, których motywacje oraz pochodzenie są nam na ten moment nieznane. W końcu możemy zobaczyć także elementy rozgrywki. Pokazane jest działanie rękawicy, różnorodnych broni podczas walki, a także wgląd w system rozwoju broni.

Oczywiście mamy też obraz różnorodnych lokacji, które przewijają się podczas pokazu dynamicznej akcji. Gra nadal prezentuje się wyjątkowo klimatycznie i co ważne, ma wyjść już w tym roku. Kiedy dokładnie? Niby tego nie ujawniono, ale na końcu zwiastuna pokazane mamy sześć gwiazdek i litery “BER” co wskazywałoby na słowo SEPTEMBER, czyli wrzesień.

Atomic Heart ma ukazać się na PlayStation 5, PlayStation 4, komputery osobiste, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Gra będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners