Jak zabrzmi ATONE Heart of the Elder Tree? Wildboy Studios oraz Untold Tales prezentują fragmenty ścieżki dźwiękowej!

lubiegrac giełda Jak zabrzmi ATONE Heart of the Elder Tree? Wildboy Studios
Jak zabrzmi ATONE Heart of the Elder Tree? Wildboy Studios oraz Untold Tales prezentują fragmenty ścieżki dźwiękowej!Tamer Adas | 21 stycznia 2023, 14:35

Wildboy Studios oraz Untold Tales zaprezentowały ścieżkę dźwiękową ATONE Heart of the Elder Tree. Oto pierwsze jej publiczne fragmenty nadciągającej muzycznej otoczki.

Polski wydawca Untold Tales oraz studio Wildboy Studios zdecydowały się przed nadciągającą premierą swojej gry ATONE Heart of the Elder Tree, opublikować dwa fragmenty ścieżki dźwiękowej.

Przeczytaj też: Banishers: Ghosts of New Eden, przygodowa gra akcji RPG od DONT'NOD z kartą Steam i zwiastunem

 

W ramach najnowszych materiałów wideo mogą nie tylko posłuchać utworu Sons of Fenrir, łączącego klimat mitologii nordyckiej z nowoczesną, elektroniczną muzyką, ale także postanowiono w drugim przypadku opublikować także fragment rozgrywki.

Poniższy kawałek zabawy wywodzi się z wersji na konsolę Nintendo Switch, oferując graczom okazję do zaznajomienia się z oglądem rozgrywającym się w trybie trudności Hard (Wysoki). To dobra okazja, aby ujrzeć, jak istotne jest utrzymywanie się zgodnie z rytmem.

Fani mitologii nordyckiej w nowoczesnej formule odnajdą znane motywy oraz postacie i stworzenia, mogąc jednocześnie delektować się nastawioną na odpowiednie tempo produkcją ze sporym naciskiem na gatunek RPG-ów.

Wyczekiwane ATONE Heart of the Elder Tree ukaże się 27 stycznia 2023 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switchu.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners