Co zaoferuje Avatar Frontiers of Pandora na PC? Ubisoft i AMD omawiają zalety oraz zastosowane rozwiązania technologiczne

lubiegrac newsy hardware Co zaoferuje Avatar Frontiers of Pandora na PC? Ubisoft
Co zaoferuje Avatar Frontiers of Pandora na PC? Ubisoft i AMD omawiają zalety oraz zastosowane rozwiązania technologiczneTamer Adas | 26 sierpnia 2023, 06:05

Czego gracze mogą się spodziewać po grze Avatar Frontiers of Pandora na PC-tach? Ubisoft oraz AMD zdecydowały się zaprezentować materiał prezentujący zalety tego wydania oraz najważniejsze technologie, zastosowane w tej produkcji ze sporym i kolorowym światem.

Podczas wydarzenia zorganizowanego przez AMD nie zabrakło Ubisoftu, z którym zdecydowano się zaprezentować zwiastun omawiający najważniejsze technologie oraz rozwiązania graficzne sprawiające, że gracze będą mogli delektować się jeszcze większym pięknem gry Avatar Frontiers of Pandora.

Gracze przemierzając Pandorę będą mogli docenić zalety śledzenia promeni, odbić oraz cieni, które uczynią tę planetę jeszcze piękniejszą. Na komputerach uzyskać można dostęp do wewnętrznego benchmarku, który będzie testował to, jak nasz sprzęt poradzi sobie z rozgrywką.

W trakcie sesji wykorzystywać będziemy mogli technologię AMD FSR 2, przydatnej podczas zabawy z konfiguracjami kilku monitorowymi oraz podczas zabawy z ultrapanoramicznymi modelami 32:9. Za sprawą dobrej optymalizacji płynność ma być spora, w czym przyda się pełnoprawna wsparcie dla procesorów wielordzeniowych.

Na mocy wspomnianej współpracy pomiędzy Ubisoftem i AMD powstały specjalne karty graficzne, które w ilości 500  sztuk można będzie wygrać w konkursach i inicjatywach zapoczątkowywanych.

Avatar Frontiers of Pandora ma ukazać się wkrótce, 7 grudnia 2023 roku trafić na komputery osobiste, PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners