Ubisoft ogłosił, że Avatar Frontiers of Pandora uzyskał status złoty

lubiegrac news Ubisoft ogłosił, że Avatar Frontiers of Pandora uzyskał status złoty
Ubisoft ogłosił, że Avatar Frontiers of Pandora uzyskał status złotyTamer Adas | 14 listopada 2023, 10:35

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że nadchodząca gra Avatar Frontiers of Pandora otrzymała status Złoty, dzięki czemu już teraz można być pewnym, że tytuł zagości w dniu premiery na rynku.

Ubisoft zdecydował się ogłosić, że ich ostatnia tegoroczna gra w postaci Avatar Frontiers of Pandora, doczekała się statusu złotego potwierdzającego, że produkcja wchodzi do fazy, gdy premiera jest już pełna, a tytuł trafia między innymi na fizyczne nośniki.

Obecnie sytuacja wygląda co prawda nieco inaczej, aniżeli jeszcze kilka lat temu, niemniej po wielkich wpadkach, spodziewać się możemy raczej dość dobrego technicznego stanu na starcie.

Zapoznaj się również z: Najmocniej wyczekiwane strzelanki, czyli jak spory panuje obecnie kryzys w tym gatunku...

Francuska korporacja rozpoczyna swoją przygodę z tę filmową marką, zatem oczekiwania nie będą może najwyższe, ale już wcześniej mogliśmy usłyszeć, że autorzy pragną uczynić ją niezwykle mocną w sferze growej właśnie.

To wszystko razem powoduje, że przed Ubisoft są porównywalne szanse na jak i na porażkę. Dotychczas IP sprzedawało się znakomicie, choć nie zawsze szła za tym satysfakcja z seansu, oby po ograniu było wyraźnie lepiej...

 

 

Wyczekiwana gra Avatar Frontiers of Pandora ma zadebiutować już 7 grudnia 2023 r. na komputery osobiste, PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners