Avatar, Skull & Bones i Mario z Kórlikami potwierdzone na lata 2022/2023 przez Ubisoft

lubiegrac news Avatar, Skull & Bones i Mario z Kórlikami potwierdzone na lata 2022/2023 przez Ubisoft
Avatar, Skull & Bones i Mario z Kórlikami potwierdzone na lata 2022/2023 przez UbisoftMartaM | 18 lutego 2022, 12:25

Ubisoft ogłosił nadejście nowych dużych tytułów do kwietnia 2023 roku, a są to Avatar: Frontiers of Pandora, Skull & Bones, Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Studio, podczas podsumowania ostatniego kwartału, zapowiedziało produkcję innych tytułów, oraz podsumowało najnowsze osiągnięcia serii Rainbow Six.

Francuskie studio potwierdza przynajmniej trzy duże produkcje na 2022 i 2023, które mają pojawić się od kwietnia tego do marca następnego roku. Podsumowując ostatni kwartał, Ubisoft zapowiedziało takie tytuły jak: Avatar: Frontiers of Pandora, Skull & Bones, Mario + Rabbids: Sparks of Hope, a także tajemnicze “więcej ekscytujących gier.” 

Nie ma na ten moment konkretnych informacji, być może firma czeka na zbliżające się w czerwcu targi E3 (znów nie odbędą się one w tradycyjnej formie, ze względu na sytuację pandemiczną na świecie). Są jednak i doniesienia, że konferencja może się w ogóle nie odbyć, a także takie, że Ubisoft nie weźmie udziału w wydarzeniu.

Zobacz także: Premiera Total War Warhammer 3, kolejnego wielkiego, strategicznego starcia w świecie fantasy!

Niemniej jednak są to dobre wieści dla graczy. Temat pirackiej przygodówki Skull & Bones trochę ostatnio przycichł również w związku z kontrowersjami dotyczącymi molestowania seksualnego, nierównych wynagrodzeń i podobnych.

O Avatar: Frontiers of Pandora wiemy na razie tyle, że będzie rozwijana przez Massive Entertainment, studio, które wcześniej pod skrzydłami Ubisoftu pracowało nad franczyzą The Division i rozwojem silnika Snowdrop.

Dodatkowo, oprócz zapowiedzenia nowości Ubisoft pochwalił swoje wydane już gry. Rainbow Six: Siege osiągnęło już 80 milionów graczy, a najnowsza odsłona serii, Rainbow Six: Extraction dobiła już do 5 milionów.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.ppe.pl/news/296656/ubisoft-potwierdza-najblizsze-premiery-avatar-i-skull-bones-na-liscie.html

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners