Back to the Dawn od Spiral Up Games już z datą Wczesnego Dostępu

lubiegrac news Back to the Dawn od Spiral Up Games już z datą Wczesnego Dostępu
Back to the Dawn od Spiral Up Games już z datą Wczesnego DostępuTamer Adas | 20 października 2023, 12:15

Nieźle zapowiadająca się gra RPG o przetrwaniu w więzieniu Back to the Dawn od Metal Head Games oraz Spiral Up Games już z datą Wczesnego Dostępu, który rozpocznie się na początku listopada bieżącego roku.

Fani nietypowych gier rozgrywających się w więzieniu już niebawem będą się mogli zapoznać z nowym RPG-iem z pixel-artowym stylem graficznym, w którym antropomorficzne zwierzaki starają się przetrwać w trudnych warunkach.

Zapoznaj się także z: Seria Call of Duty - Kolejność gier, najlepsze odsłony, poboczne tytuły, podserie najlepiej sprzedającego się cyklu Activision!

Szereg różnorodnych i ciekawych postaci, liczne sekrety do odkrywania, dodatkowe możliwości czy rywalizacja pomiędzy grupami to tylko część atrakcji, które złożą się na doświadczenie na mniej więcej 20 godzin Wczesnego Dostępu.

Od 3 listopada zapoznać się możemy z tytułem czerpiącym garściami z Ucieczki z Alcatraz czy Prison Break, oferując między innymi spiski, zaawansowane systemy ochronne oraz szereg minigierek do samodzielnego sprawdzenia.

Przygotowywana pełna wersja ma zaoferować drugą postać Black Panthera, w związku z czym Wczesny Dostęp potrwa przynajmniej rok, choć i ten okres może się przedłużyć, w zależności od tego, jak przebiegać będą prace nad grą.

Back to the Dawn zadebiutuje we Wczesnym Dostępie już 3 listopada 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners