Balans będzie kluczowy, aby odnieść sukces w grze Ultros

lubiegrac news Balans będzie kluczowy, aby odnieść sukces w grze Ultros
Balans będzie kluczowy, aby odnieść sukces w grze UltrosTamer Adas | 14 stycznia 2024, 16:00

Balans będzie kluczowy nie tylko w ramach nowego zwiastuna, ale także w ramach rozgrywki Ultros. To właśnie ten aspekt sprawia, że nadchodzący za miesiąc tytuł, może wyróżnić się w tej sferze względem innych propozycji.

W sieci zagościł zupełnie nowy zwiastun gry Ultros, nie tylko informujący o tym, że produkcja zadebiutuje 13 lutego 2024 roku. Wideo skupia się również na rozgrywce oraz ukazaniu tego, jak przebiegać będzie balans i jak istotna będzie jego rola w ramach dążenia do zaliczania kolejnych poziomów.

Przeczytaj też:

 

Materiał zatytułowany Himsa Ahimsa Escalation koncentruje się na dwoistości przygody, jej przebiegu oraz atrakcjami, na jakie natrafią fani w trakcie mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami, dynamicznymi pojedynkami oraz niezwykłą, kosmiczną dawką zadziwiających wydarzeń.

Platformówka akcji ma zagwarantować graczom nową porcję oryginalnych pomysłów, które mają się złożyć na niezwykłe doświadczenie, które nie będzie wypełnione jedynie niezwykłą oprawą graficzną oraz klimatem.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że poza standardowym wydaniem, ukaże się również wersja Deluxe, oferująca cyfrowy artbook wypełniony psychodelicznymi rysunkami, szkicami oraz grafikami świetnie się uzupełniającymi z dołączoną ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Oscara Rydeliusa.

Ultros ma zaliczyć premierę 13 lutego 2024 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Ultros
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners