Poznaliśmy datę premiery Bang-On Balls Chronicles! Kiedy zadebiutuje szalona gra z kulkami-państwami?

lubiegrac giełda Poznaliśmy datę premiery Bang-On Balls Chronicles! Kiedy
Poznaliśmy datę premiery Bang-On Balls Chronicles! Kiedy zadebiutuje szalona gra z kulkami-państwami?Tamer Adas | 11 września 2023, 14:25

Poznaliśmy datę premiery gry Bang-On Balls Chronicles, powstającej, kolorowej i nieco szalonej propozycji studia Exit Plan Games i Untold Tales, które przygotowują dla graczy niezwykłą przygodę w otwartym świecie.

O czym jest Bang-On Balls Chronicles ?

Już 5 października polskie spółki Exit Plan Games i Untold Tales zaoferują graczom możliwość przeniesienia się w do świata powstałego w oparciu o popularne, internetowe memy, podśmiechujące się z różnych państw z całego globu.

Zapoznaj się również z: No One Will Save You (Nie ocali cię nikt), Hulu prezentuje nową straszną opowieść grozy o kosmitach

Rozwijana od miesięcy propozycja doczeka się wprowadzenia ostatecznych nowości, które złożą się na pełną wersję ze sporą mapą Japonii oraz  zupełnie nowymi dekoracjami, elementami personalizacyjnymi, rozbudowaną walką, elementami zręcznościowymi czy znajdźkami.

Samodzielnie lub ze znajomymi będziemy mogli wyruszyć do niezwykłego, otwartego świata pełnego szalonych aktywności, niespodzianek, podróży w czasie oraz przestrzeni, zapewniających jeszcze większą dawkę zręcznościowej zabawy.

Niektórych graczy może niepokoić fakt, że polska produkcja zadebiutuje w trudnym okresie, ponieważ właśnie 5 października dojdzie do oficjalnej premiery Assassin's Creed Mirage, wyczekiwanej propozycji, która z pewnością powalczy o miano bestsellera całej jesieni.

Przez całą naszą karierę tworzyliśmy gry, które wymagały bardzo wysokiego poziomu produkcji na wielu frontach. Precyzyjne sterowanie, zróżnicowana rozgrywka, przemyślany projekt poziomów, mnóstwo zawartości, skomplikowane systemy sztucznej inteligencji – lista jest długa. Wszystko po to, by te ogromne mapy “żyły” i dawały frajdę z gry przez wiele, wiele godzin. Pomimo tego, że jesteśmy teraz producentem gier indie, zastosowaliśmy tutaj dokładnie to samo podejście i standardy. Gra jest zasadniczo zbudowana wokół idei dawania graczom czegoś, co jest wypełnione różnorodnymi rzeczami do zrobienia, zawsze przynoszącymi mnóstwo frajdy. To produkcja, którą łatwo włączyć zarówno na kilka relaksujących i dających ogrom radości minut, jak i taka, w której można zanurzyć się na ponad 40 godzin. ​ ​- Damien Monnier, współzałożyciel studia Exit Plan Games.

Kiedy wydany zostanie Bang-On Balls Chronicles?

Bang-On Balls Chronicles ma zadebiutować już niebawem, 5 października 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Exit Plan Games planuje debiut na parkietach NewConnect. Untold Tales zamierza zadebiutować na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nowy zwiastun Bang-On Balls Chronicles

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners