Bartender VR Simulator i Horror Bar VR zbliżają się do premiery na PS VR2!

lubiegrac giełda Bartender VR Simulator i Horror Bar VR zbliżają się do premiery na PS VR2!
Bartender VR Simulator i Horror Bar VR zbliżają się do premiery na PS VR2!Tamer Adas | 13 września 2023, 12:45

Tworzone przez VR Factory Games S.A. gry: Bartender VR Simulator i Horror Bar VR zbliżają się do swojej premiery na PlayStation VR2! Jaki tytułów mogą się spodziewać posiadacze PS VR 2? Co zaoferują oba projekty?

Polskie studio VR Factory Games S.A. zdecydowało się zapowiedzieć, że jeszcze w tym roku, w IV kwartale dojdzie do premiery ich dwóch gier: Bartender VR Simulator i Horror Bar VR!

Zapoznaj się również z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Gracze, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako barman, będą mieli ku temu okazję za sprawą Bartender VR Simulator, oferujących przegląd napojów wyskokowych, technik do zastosowania oraz kombinacji, realizowanych pod okiem sześciokrotnego mistrza świata w barmaństwie Tomasza Małka.

Tytuł doceniony na goglach Meta Quest będzie można sprawdzić na drugiej platformie w specjalnie przygotowanej wersji, umożliwiającej graczom delektowanie się wysoką jakość.

Jednocześnie na goglach od PlayStation, gracze będą mogli zapoznać się z tytułem wydanym przed dwoma laty, czyli z Horror Bar VR. W tym tytule z koszmarną atmosferą, gracze mogą ujrzeć nie tylko niezwykłą wizję Krzysztofa Rosłana, znanego z Klausa nominowanego do Oscara oraz muzyką Mikołaja Stroińskiego, znanego z utworów do między innymi League of Legends oraz Wiedźmina 3.

Przeczytaj też:

 

Od maja 2019 roku w ciągu 12 miesięcy od premiery „Bartender VR Simulator” w wersji na PlayStation VR1 - gra zarobiła prawie milion złotych bez większych działań marketingowych. To utwierdziło nas w przekonaniu, jak duży potencjał posiada ten tytuł również wśród posiadaczy konsol PlayStation. W trzecim kwartale br. oddaliśmy grę do certyfikacji na PlayStation VR2 i mamy nadzieję, że bez przeszkód jeszcze w tym roku tytuł zadebiutuje w wersji na PS VR2. Potencjał przychodowy to nie jedyny aspekt, który napawa nas optymizmem w aspekcie premier naszych tytułów na PS VR2 - jesteśmy dumni z tego, że jako spółka wydajemy nasze gry w modelu self publishingu na tak wymagającą platformę, jaką jest PlayStation - mówi Sławomir Matul, CEO VR Factory Games.

Wydanie „Horror Bar VR” na nową generację okularów PS VR2 będzie naszą trzecią premierą w samym IV kwartale br., obok wspomnianej „Bartender VR Simulator” oraz „Workshop Simulator” w wersji VR na urządzenia Oculus Quest a w ogóle piątą premierą w tym roku. Wcześniej w głównym sklepie Meta Quest, premierę miały „Horror Bar VR” i „Bartender VR Simulator - podsumowuje Sławomir Matul.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners