Egobounds i Games Operators zapowiedziały Bear It, dynamiczną strzelankę z zaskakującym bohaterem

lubiegrac giełda Egobounds i Games Operators zapowiedziały Bear It, dynamiczną
Egobounds i Games Operators zapowiedziały Bear It, dynamiczną strzelankę z zaskakującym bohateremTamer Adas | 24 listopada 2023, 15:45

Oficjalnie Egobounds i Games Operators zapowiedziały Bear It, swoją nową, dynamiczną i pod wieloma względami niezwykłą strzelankę pierwszoosobową o niezwykłym niedźwiedziu mierzącym się ze zbuntowanymi robotami.

Niezależne studio Egobounds oraz wspierający ich wydawca Games Operators S.A. zdecydowały się zapowiedzieć oraz zaprezentować w postaci pierwszego zwiastuna swoją nową grę Bear It, dynamiczną strzelankę z mocnym parkourowym akcentem i niezwykłym niedźwiedziem w roli głównego protagonisty.

Wobec narastającego ryzyka zorganizowana przez maszyny buntu oraz dynamicznego i niebezpiecznego rozwoju sztucznej inteligencji ratunkiem okazały się niespodziewanie... eksperymenty na zwierzętach spowodowały, że z nowym zagrożeniem zmierzy się niezwykła międzygatunkowa himera, dysponująca niezwykłymi umiejętnościami.

Przeczytaj też: Z tym dzielnym niedźwiadkiem nie będziecie się nudzić! - Wrażenia z gry Bearnard z PGA 2023

Świadomy tego kim się stał, bohater nie chce brać udziału w nieswoim konflikcie, ale mimo wszystko w tej sytuacji postara się odzyskać wolność. A to oznacza, że przed nim oraz graczami stać będą liczne próby realizowane zgodnie z zasadą pętli: “try, die, repeat”.

Autorzy zadbali o zaskakująco szczegółową oprawę graficzną, która w połączeniu ze sporą dynamiką zabawy oraz mocnym futurystycznym charakterem, zaoferuje graczom wyjątkowe doznania, zdecydowanie wyróżniające ten projekt względem pozostałych gier.

Bear It ma ukazać siew 2024 roku na komputerach osobistych.

Wydawca gry Games Operators S.A. obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners