Behind the Throne to kolejny DLC, który trafi do Old World! Kiedy nastąpi premiera rozszerzenia?

lubiegrac news Behind the Throne to kolejny DLC, który trafi do Old World! Kiedy nastąpi premiera rozszerzenia?
Behind the Throne to kolejny DLC, który trafi do Old World! Kiedy nastąpi premiera rozszerzenia?Tamer Adas | 14 kwietnia 2024, 06:00

Oficjalnie ujawniono Behind the Throne, kolejne, nadchodzące DLC do Old World! Już w maju bieżącego roku fani będą mogli doświadczyć większej głębi strategicznej, realizującej się poprzez indywidualne cechy charakteru oraz zwiększoną ilość intryg politycznych!

Mohawk Games oraz ich wydawca Hooded Horse zdecydowały się przypomnieć fanom o swojej ciepło przyjętej, niezależnej strategii 4X Old World. Gracze będą mogli już od 28 maja zakupić rozszerzenie Behind the Throne, które skupi się na relacjach pomiędzy postaciami.

Tym razem autorzy pragną wzbogacić swój tytuł o szereg interakcji oraz zderzeń charakterów, które mogą się ze sobą zbliżyć, natomiast pozostałe mogą brutalnie się zetrzeć. Ambicje, popularność, siła rządzenia... to wszystko stanie się jeszcze istotniejsze.

Zapoznaj się również z: Najbardziej obiecujące nadchodzące gry strategiczne zdają się być gwarancją dla fanów, że będą mieli z czym spędzić wolny czas!

Zabawa od końcówki przyszłego miesiące zaoferuje graczom dodatkowe 350 dodatkowych wydarzeń skupionych wokół intryg i politycznych ambicji, rozwinięto określone cechy charakteru, wprowadzone zostaną nawet nowe cele do zrealizowania.

To jednak nie koniec, gdyż DLC to również sześć nowych historycznych postaci, które doczekają się statusu rosnącego przyszłego lidera czy rozwinięto pakiet portretów i grafik, zwiększających poczucie fanów przebywania w samym środku strategicznej rywalizacji.

Old World na rynek zagościło 5 maja 2020 r. na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Old World
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners