Beyond A Steel Sky, sequel kultowego Beneath a Steel Sky zaprezentowany na oficjalnym filmowym zwiastunie

lubiegrac news Beyond A Steel Sky, sequel kultowego Beneath a Steel Sky
Beyond A Steel Sky, sequel kultowego Beneath a Steel Sky zaprezentowany na oficjalnym filmowym zwiastunieAgata Dudek | 11 czerwca 2020, 18:00

Studio Revolution Software Ltd. zaprezentowało oficjalny filmowy zwiastun przygodowego sequela Beneath a Steel Sky, o tytule Beyond A Steel Sky.
 
Beyond A Steel Sky, dramatyczny, humorystyczny i cyberpunkowy thriller autorstwa Charlesa Cecila i Dave'a Gibbonsa, sequel kultowego Beneath a Steel Sky zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie filmowym.
 
 
Beyond a Steel Sky to kolejna growa propozycja od twórcy serii Broken SwordCharlesa Cecila oraz Dave'a Gibbonsa, legendarnego artysty komiksowego stojącego za Watchmen, oraz komiksów Batman i Doctor Who, łącząca w sobie rozgrywkę przygodową, w której zagadki nakręcają narrację, z elementami akcji, których w grze nie brakuje. Razem z bohaterem gry, przenosimy się w cyberpunkową rzeczywistość z pędzącą akcją.
 
Gra swoją premierę ma mieć wkrótce. Zanim się to stanie, twórcy, studio Revolution Software Ltd. zaprezentowało zwiastun, który prezentuje kolejny, tym razem oficjalny fragment rozgrywki, który przybliża nam głównego bohatera.
 
A jest nim Robert Foster, który stara się rozwiązać zagadkę uprowadzonego dziecka, które został zabrane w bardzo brutalnym ataku. Foster poprzysiągł sobie, że przyprowadzi je do domu. Poszukiwanie porwanego prowadzi Roberta do pustynnej społeczności, miejsca pełnego nieużytków, miasta zwanego Union City. Jest to jedno z ostatnich pozostałych mega-miast w świecie spustoszonym przez wojny i polityczne zawirowania.
 
Premiera Beyond A Steel Sky nie została jeszcze ogłoszona. Gra dostępna na komputery osobiste PC oraz iOS. 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

123456
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners