Przygodowy thriller Beyond: A Steel Sky z kartą na platformie Steam

lubiegrac news Przygodowy thriller Beyond: A Steel Sky z kartą na platformie Steam
Przygodowy thriller Beyond: A Steel Sky z kartą na platformie SteamAgata Dudek | 7 września 2019, 18:00

Przygodowy thriller Beyond: A Steel Sky, sequel kultowego i klasycznego Beneath a Steel Sky, Revolution Software Ltd. ma już swoją kartę na Steam.
 
Beyond a Steel Sky, określany przez twórców, Revolution Software Ltd., autorów serii Broken Sword, jako dramatyczny, humorystyczny i cyberpunkowy thriller, z wciągającymi zagadkami napędzanymi szybko rozwijającą się narrację, ma już swoją kartę na platformie Steam. Przygodówkę można więc dodawać już do swojej listy życzeń na owej platformie. 
 
 
Beyond: A Steel Sky to przygodówka, która po Beneath a Steel Sky, kultową produkcją przygodową, którą pobierzecie w darmowej wersji na GOG-u, pozwoli nam wkroczyć w życie Roberta Fostera. Tym razem zajmie się on sprawą brutalnego porwania dziecka, które poprzysiągł przywieźć do domu. Poszukiwanie zmusi Fostera do opuszczenia społeczności mieszkańców pustyni i ruszenia do Union City, jednego z ostatnich pozostałych megamiast w świecie zniszczonym przez niszczycielskie wojny i polityczne załamanie. Miejsce, które będzie poznawał, to wyjątkowa utopia pozornie szczęśliwych ludzi żyjących pod nadzorem i kontrolą sztucznej inteligencji. Szczęśliwość to jedynie pozory.
 
Beyond: A Steel Sky jest produkcją stworzoną przez Revolution Software Ltd, pod kierownictwem Charlesa Cecila i Dave'a Gibbonsa, legendarnego artysty komiksowego stojącego za Watchmen, łącząca zdumiewającą narrację w dynamicznym świecie z zagadkami, dla których rozwiązania posłuży unikalne narzędzie hakerskie. Wiele łamigłówek w grze bezpośrednio wiąże się także z wyborami i decyzjami podjętymi podczas grania. 
 
Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku na platformie Steam w wersji na komputery osobiste PC oraz iOS. 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

123456
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners