BIOS AGESA 1.0.0.7c to nowy poziom wydajności z trybem wysokiej wydajności od MSI

lubiegrac newsy hardware BIOS AGESA 1.0.0.7c to nowy poziom wydajności z trybem wysokiej wydajności od MSI
BIOS AGESA 1.0.0.7c to nowy poziom wydajności z trybem wysokiej wydajności od MSITamer Adas | 26 września 2023, 12:20

BIOS AGESA 1.0.0.7c to zupełnie nowa opcja, która sprawia, że wzrośnie nasz poziom wydajności z trybem wysokiej wydajności od MSI, który zapewnia jeszcze lepsze wykorzystanie posiadanych podzespołów!

Znany producent zdecydował się wprowadzić swoją wielką nowość w postaci odświeżenia BIOS-u: BIOS AGESA 1.0.0.7c, dzięki czemu posiadacze płyt głównych AM5 mogą liczyć na dodatkowe opcje oraz zwiększenie obsługi pamięci z maksymalnym taktowaniem z 6000 na 7600 Hz!

Przeczytaj również: Najlepsze gry o superbohaterach Marvela - Jacy herosi doczekali się wartościowych tytułów?

Jednocześnie projektantom udało się systemowo obniżyć opóźnienia oraz zwiększyć przepustowość u użytkowników, dysponujących tak wydajnymi i szybkimi jednostkami, spełniając się w roli towarzystwa do innych, topowych podzespołów.

MSI High-Efficiency to dodatkowa funkcja, za której sprawą użytkownicy mogą liczyć na specjalną optymalizację działania pamięci RAM, dostarczając szerokie opcje dostosowania timingów w ramach trybów: Tightest, Tighter, Balance i Relax.

Po przeprowadzeniu testów okazało się, że ostatnie zabiegi zapewniły wzrost wydajności w wybranych grach nawet o 10%, co jak na aktualizację systemową z nowymi możliwościami jest bardzo dobrym wynikiem.

BIOS AGESA wrzesien 2023 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: System, aplikacja, RAM, PC, MSI,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners