Blackbird Interactive i Team17 zaprezentowały rozgrywkę z Earthless. Co będzie się składać na nową strategię?

lubiegrac news Blackbird Interactive i Team17 zaprezentowały rozgrywkę
Blackbird Interactive i Team17 zaprezentowały rozgrywkę z Earthless. Co będzie się składać na nową strategię?Tamer Adas | 2 października 2023, 21:45

Earthless doczekało się nowego zwiastuna, prezentującego rozgrywkę oraz założenia, jakie mają zapewnić sukces projektowi Blackbird Interactive i Team17. Czego gracze mogą się spodziewać po nowej strategii?

Blackbird Interactive i Team17 zdecydowały się oficjalnie zaprezentować swój nowy tytuł, który zgodnie z zapowiedzią ma na początku przyszłego roku zagościć na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu.

Znani autorzy zdecydowali się ukazać, jak chcą nieco inaczej podejść do roli kapitana na statku kosmicznym, który przemierzając kolejne obszary, będzie można zmierzyć się z licznymi wyzwaniami, próbując przetrwać i poradzić sobie z roguelike'ową formułą.

Przeczytaj również: Najbardziej obiecujące nadchodzące gry strategiczne zdają się być gwarancją dla fanów, że będą mieli z czym spędzić wolny czas!

Rozbudowane zarządzanie załogi, podejmowanie wyborów z istotnymi i licznymi konsekwencjami oraz zmierzenie się z licznymi przeciwnikami, których w wykreowanym świecie przedstawionym nie brakuje. Fani klasyki powieściowej mają być zadowoleni z przygód, które poprzez karty i system sympatii mogą dostarczyć wiele przyjemności z zabawy.

Przy okazji zdecydowano się zdradzić, w ramach październikowego festiwalu Steam Next Fest, gracze będą mogli sprawdzić wersję demonstracyjną, która będzie dostępna przez tydzień (od 9 do 16.10).

Earthless ma ukazać się w 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Earthless
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners