Blade of Darkness powraca i melduje się na Nintendo Switch! Klasyk jest dostępny w mobilniejszej formie

lubiegrac giełda Blade of Darkness powraca i melduje się na Nintendo Switch
Blade of Darkness powraca i melduje się na Nintendo Switch! Klasyk jest dostępny w mobilniejszej formieTamer Adas | 25 listopada 2022, 11:10

Zło powróciło, podobnie jak gra Blade of Darkness, która za sprawą Qubic Games jest ponownie dostępne, po raz pierwszy goszcząc na Nintendo Switchu ze sporym rabatem!

Cztery legendy oficjalnie powracają do świata gier za sprawą Nintendo Switcha, przywracającego graczom klasyczne postacie, ruszające zmierzyć się ze złem. W Centralnym Królestwie szykuje się wojna, w której Rycerze Króla są ostatnią nadzieją na pokój.

Zapoznaj się także z: Oto Top 10 gier free to play na PC, darmowe gry, którym jakości nie brakuje!

Hordy orków sieją coraz większe zniszczenie oraz chaos, niemniej nawet i krasnoludy pragną postawić im opór, ale z podziemnych pałaców wyłaniają się kolejne przerażające bestie mroku...

W tym miejscu wkraczają właśnie herosi, którzy są ostatnią nadzieją na zmierzenie się z wieloma przeciwnikami, dążąc do wykorzystania potęgi miecza przekazanego przez Iannę, matkę wszystkich żywych istot.

Blade of Darkness trafiło na Nintendo Switcha w cenie 60 złotych oraz z rabatem wynoszącym aż 40%.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners